Merhabalar Kedimin Irkını Bilemiyorum Yardımcı Olabilir Misiniz

AydanMai

  • Liste maddesini girin

29 CEVAP

AydanMai

Cevaplarınız için teşekkür ederim bugun veterinere gittik chincilla dedi tabiki ırkı farketmez benim için merak ettim ki bu da gayet doğal çünkü her cinsin ayrı bakımı var ona dikkat etmem gerekiyordu kedimin gözleri görmüyor katarakt var dedi hocalar bakımsızlıktan falan olmuş aldığımda çok kötü haldeydi bonibonu hiç temizlememislerdi parazit falan da varmış o kadar kötü halde kalmıski miniğim suya bile hasret kalmış yıkanmayı falan da çok seviyor suyu da umarım bundan sonra mükemmel bi hayatı olur o bana hayat arkadaşı oldu

DEMET92

CHİNCİLLA KIRMASI SANIRIM AMA ÇOK TATLI MAŞALLAH

kurban1525

Muhterem sen niye her topicin altına muhalif yorumlar atıyorsun arkadaşım :D amacın yardım etmek değilse niye cevap yaziyorsun. Amacın dikkat çekmekse bu platformda o amacı tatmin edemezsin, senden önce de bir sürü kişi bu amaçla geldi hep gelen bir süre sonra "sıkıntıdan" gitti. İnsanların görüşlerine değil, sorduğu sorulara yorum yapabilir, görüşlerine yalnızca Tavsiye verebilirsin. Ancak ben üslubunda tamamen yorumculuk algılıyorum.

AydanMai

Kimse bilmior mu .s.s

GizemAltan

Uzun tüylü tekir :)))

aysegunerr

Tekir ırk degil "kürk deseni".. :(((

İri ırk kedi olduğu kesin tatlis ponciğin :D Sibirya kedisine benzettim.

Sahsimuhterem

Anadolun kedisi

Sahsimuhterem

Anadolu kedisi

nhlmmcu

melez gibi

Sudeckmkc

Norveç kedilerine benziyor kırma bence :)

AydanMai

Tekir değil sanırım chincilla cinsine baktım da benziyor baktım da

melikealgin

Norveç orman kedisine çok benziyo ama melez sanirim

Aysesnmz99

Chincilla ya benziyor

Cathorn

Melez bir kedi. Ama çok tatlı ölüyorum

TugceAlb

Yüksek ihtimalle cinsi munchkin. Uzun tüylü bir kediyle eşleşmesi olabilir chincilla ve munchkin kırması. Ayakları vücuduna göre kısaysa munchkin olma ihtimali var