Kısırlaştırma Fiyatı

Hllclkkt

Kedimi kısırlaştırmak istiyorum veterinerimiz 600 tl dedi fiyat normal mi ?

11 CEVAP

Eymentalay

270 lira gibi bir para istedi bizim veterinerimiz ben günü gelince orda yaptıracağım ve çok memnunum hayvanlara para gözüyle bakmayan güzel bir klinik. Bakmak isterseniz Fatih veteriner kliniği diye google’dan araranız adresini ve telefonunu görebilirsiniz bi bakın derim ben

Sudeckmkc

Vanda sorduğum bir veterinerde erkek kedi için 150tl demişlerdi ama bursada 500e kadar antalyada 600e kadar çıktı fiyatlar. İl ve semt önemli bu konuda

Mayis1

350 ₺ ye yaptırdık biz dişi kedimi. Herhangi bir test yapılmadı ama uaptırmanızı öneririm. Biz bir sorun yaşamadık ama test yapılmadığı için. Şehre ve yapılacak kan testlerine vs. göre değişebilir. Ama Ankarada daha uygun fiyata da yapan iyi yerler olabileceğini düşünüyorum. (Biz Ankarada yapmadık)

Hllclkkt

Kırklareli ve çevresinde yaptırabilirim benim kedimde dişi fakat 600 çok geldi bana

cakil19921

Ben 300 yaptırdım bence araştırın görmek bir diyet aslında 300 basliyor vetenniner göre degisiyor

melikealgin

600 çok fazla demiş.

Damlamiaaaa

Benim dişi kedime 800 tl demişler di :/

Castielthecat

Erkek kedi için kalması testler toplam 350 çok mu sizce? Yoksa fazla mı?

ursaminor

Biz sene başında 500tlye yaptırdık dişi kedimize. Döviz artışından sonra 600 normal geldi bana şahsen...

KomurveMia

Ben kedimi testlerle beraber 300 e yaptırdım kocaeli gebzede

sophiee

Kayseri’de dişi kedimi 350 tl kısırlaştırdık 1,5 ay önce