Isim Oneriiin

Dişi bir bombay 29 ekimde buldum ismini ekim koymayı düşündüm ama kararsizim isim onerin lütfen

21 CEVAP

Mayis1

Ben mayısda bulmuştum adını mayıs koyduk. Ben isim bulamamıştım arkadaşlarım önerdi oy birliğiyle mayıs oldu.

izmir_pet

o da mantikliymis guzel fikir mayis :)) zeytin de olabilirr. Fikirler uretelim aralarindan secsin :)

gelincik-219

Gece veya gölge koyabilirsin

Tomriskaan

Heyjin olabilir- siyah altın demek

Friolero

Ekim çok güzel bir isim bence.

Alicveben

Ekim çok güzel bence ❤

@Cldkgkcs sizin kızınız çok güzel masaallah takip ediyorum aranızdan bazilarini :)

kedipatisii

Arap

izmir_pet

Pati -Çiko olabilirr

onurtemiz

Sawyer :-)

tarcinimm1

alfa

Mabuderen

Eger Harry Potter hayraniysaniz Sirius koyabilirsiniz

TarcinBey

Rüzgar, miu, gölge, panter,

TarcinBey

Ben sitedeki simsiyah kedime panter ismini taktım. Büyük bir kedi ve aşırı yakışıyor bence panter siyah kediye

minnoskoss_123

Bitter