Furminator Kedi Tarağı

dorukhanalev

Arkadaşlar Furminator kedi tarağı alacağım fakat ***.com da bir satıcı 125TL'ye satıyor. ürünün lazer kesim ve seri - barkod numaralı fakat bandrollü olmadığını söylüyor. Aradım konuştum ve ilgili arkadaş bandrollü ve bandrolsüz aynı firmadan geliyor orijinal ikiside dedi. İsterseniz sonradan iade edebillirsiniz dedi. Var mı kullanan tecrübesi olan.

30 CEVAP

dorukhanalev

@kedigibiyiz işte gönderdiler furminator resmi facebook üzerinden yazdım foto istediler seri numarası falan göndereceğim baksınlar bakalım ne diyecekler.

@Bulut18 bende yavru diye ve sizin düşünceniz sebebi ile small aldım bakalım.

Gul36

Almış olduğunuz yer güvenilir diyorlarsa öyledir tabii. Sahte çıkması durumunda ellerinden bir şey gelmiyor ama.. koskoca distribütör olmuşlar fakat sahte ürünlerin önüne geçemiyorlar nasıl oluyorsa.

Siz dediğiniz gibi direkt üreticiden de onaylatın mutlaka.

Bulut18

Kudi markasını öneririm. 90 tl civarı ben aldım. İki taraflı çok güzel. Tavsiye ederimmm

Gul36

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/furminator-kisa-tuylu-kediler-icin-tuy-toplayici-tarak.html

Ben linkteki ürünü bu siteden almıştım, tabii o zamanlar bundan daha uygundu fiyatı. Ben güvenilir bir yerden alın derim. Bir de boyutu bundan olsun, daha rahat oluyor. Eni dar olursa zorlanabilirsiniz.

dorukhanalev

Gul36 üzerinde bandrol varmıydı sağ üstte oluyor benim aldığım da bundan ucuz değil mağazada bir sürü güvence verdi iade iptal gibi ama bilmiyorum

Bulut18

S L genişlik farkı var hıc bisi olmaz aynı taraf. Üc dk değil 5 dk tararsınoz en fazla. Geniş azlı tarak olduğu zaman göbek tarafını taradığınızda çok sıkıntı oluyor ve tehlikeli oluyor en iyisi küçük

Gul36

En iyisi direkt üreticiden doğrulatmak zaten, iyi yapmışsınız. Ürün geldiğinde bakıp iade edersiniz olmazsa. Sahte olanları çok tüy yoluyormuş çünkü, çocuğu da taranmaktan soğutur.

Ben göbek kısmını taramıyorum Furminator'le. Hassas bölge olduğu için kendisi istemiyor, zaten taransa da o bölgeden tüy çıkmıyor. O yüzden geniş ağızlıyla rahat ediyorum.

dorukhanalev

@Gul36 anadolu pet dönüş yaptı bana. böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledi. almış olduğunuz yer 15 yıldır alışveriş yaptığını söyledi anadolu pet ile. Siz arkalı önlü her yerinden foto atın ambalajda anadolu pet yazıyor mu diye bakın dedi. ve bir grup bandrolsüz gelmişti diye hatırlıyorum dedi. önemli olan bıçağında yazan seri numarasıdır vs dedi bakalım ürün gelince furminator resmi sayfasına da atacağım.

dorukhanalev

@kedigibiyiz Fobrimarut tarak bende de var bilmediğimiz için aldık 1 kere bas bas bağırdı kedimiz direk bıraktım. *** den de 11.11 kampanyasında güvenilir mağazadan bu tarağı aldım. Zaten dikkat edilirse petlebi mağazasındaki resimde de yok hologram.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/furminator-small-cat-kisa-tuylu-kediler-icin-tuy-toplayici-tarak.html

Ama yinede üstündeki seri no ambalaj her şeyinin fotosunu çekip göndereceğim hem türkiye tedarikçisine hem de facebook resmi sayfasına.

dorukhanalev

@Gul36 dediklerine göre Furminator ismiyle sahte üretemezlermiş farklı salak saçma isimlerde çıkar ancak dedi ama tabi illaki vardır bence Furminator isminde sahte. Yurt dışında var ebay maşallah kaynıyor mesela.

dorukhanalev

Arkadaşlar Tarak geldi bir bakar mısınız.

dorukhanalev

@kedigibiyiz bu tarak sahte çıktı :)
Üreticinin mesajı
Thank you for the pictures. Unfortunately the tool appears to be counterfeit. The packaging and handle do not match our specifications. We suggest returning it to the seller for a refund.

dorukhanalev

@kedigibiyiz *** kocaelipet mağazasından aldım 125tl idi ucuz da değil. Hologramsız üretimimiz yok diyor. ******dan alacağım ben yurtdışından en garanti yer orası

dorukhanalev

Furminator bu işte en iyisi ama sahteleri de bir o kadar var.