Kedim Kulağımı Emiyor

Merhaba yavru kedim annesi hasta olduğu için onu çok ememiş bana geldiğinde ağlarak boynumda birşeyler arıyordu sonra uykuya dalıyordu .Şimdi uykusu geldiğinde boynumda kulağımı arıyor saçlarımdan sonra kulağımı emerek uykuya dalıyor kıyamıyorums.Nasıl unutturabilirim bu davranışı ona ? :(

19 CEVAP

edasukur

Yaaa neden unutturmak istiyorsunuz ki. Çok tatlı bir hareket bence :)

Bütün gün kanguru gibi geziyoruz akşamları özellikle sürekli kulağımda :/

Friolero

Bence de. Çocuun ne güzel şahsına münhasır bir hareketi var.

Gozdetemizel

Benimki 2 aylik geldi boynumu emiyodu surekli.buyumeye basladikca morartmaya basladi ben de kiyamiyodum artik cikmaya kalktigi anda indiriyorum.busefer kolumu emmeye basladi.sanirim unutmuyolar

edasukur

Oo sizin için zor bir durum o zaman. Kediniz şu an kac aylık? Belli ki çok küçükken edinmiş bir huyu. Şimdi de büyüdüyse baya vazgeçirmek zor olacaktir.

Eymentalay

Aynı sorundan müzdaribiz ben ve kız arkadaşım 2 kardeş kediyi sahiplendik. Sahiplendiğimizde 37 günlük minicik fare gibi şeylerdi benimki baldırımı emiyordu kız arkadaşımınki de boynunu emiyordu şu an 6.5 aylık oldular ve hala aynı hareketi yapıyorlar benimki yine çok abartmıyor da kardeşi sabahları miyavlıyormuş emmek için zorla kıza kapıyı açtırıyormuş emene kadar da susmuyormuş :)) herşeyi denedik ama vazgeçmediler biz de böyle kabullendik maalesef bi yerden sonra can sıkmaya başlıyor ama yapacak bişey yok alışırsınız :)) bir ara kolonya sürüp vazgeçirmeyi denemiştik kısa süre işe yaramıştı isterseniz bi deneyin belki sizde temelli işe yarar :))

satinalmayin

yavru kediler için olan biboronlardan alın gimcar cat milk toz alıp kedi sütü yapın verin bağışıklığı güçlenir hem alışkanlığını terkeder hemde huzur bulur annesinin yanında gibi hisseder.Normal süt ishal yapar unutmayın.

Sedanurdrl

benim kedim mayısta 2 yaşına girecek geliyor üstüme çıkıp tişörtümü emiyor ve bunu her sabah ve her akşam tekrarlıyor artık alıştık :)

@sedanurdrl çok tatlı oluyorlar ama anne eksikliğinin olduğunu düşününce çok üzülüyorum :/

melikealgin

Benimki o dönemde de ısırmaya çalışıyordu sizinki yine emiyo :D Alışkanlık yapmış unutmaz onu kolay kolay

_kklkmlk

Emzik alabilirsiniz şaka değil cidden

Ah kuzular ya annelerine mi doyamadılar diye üzülüyorum bende ama emZiği alıcam bende düşünmedim değil :))

kedigibiyiz

Yaa tatlı bebek. Genelde saçların içinde meme arıyorlar :))

Minnakpatipuki

Benim kedim de uyumadan önce tişörtümü emiyor hep. Gece uyanırsa tekrar uyumak icin yine emiyor mirlarken uyandırıyor beni. Yorganı battaniyeyi falan asla emmez illa benim tişörtüm eşofmanım olcak. Uykudan once emer emer bi sure sonra uykusu gelincede kafasını boynumun altına sokar ağzını şapıldata şapıldata uyur. Ben vazgecirmeyi denedim de olmadı. Alışkanlık oldu galiba artık. Bide islatiyo baya az da değil şu dökülmüş gibi islaniyo tisortum. Ama huzur buluyorlarmış sanirim zaten emerken kendinden geçiyor uyur uyanık garip bisey oluyor kediye transa geçiyor. Bende dokunmuyorum artık tişörtlerimi paylaşıyorum kedimle çözümü varsa bileyim bende

Çok masumlar kıyamıyorda insan