Kisirlastirilan Kedi Yas Mama Yemiyor

izmir_pet

Kedimi oglsn kisirlastirdik ama yas mama yemiyor. Kuru versem yicek ama cok veremedim. Ne yapmam gerekiyor? Yardimmm..

13 CEVAP

edasukur

Operasyondan dolayı iştahı pek yoktur, bir iki gün sürebilir bu durum, endişe etmeyin bence.

Gozdetemizel

Demek ki Mia da kecileri kacirdi :)

aleyn

kedilerde de bi damak tadı oluşuyor zamanla seveceği bi yaş mama bulana kadar çeşit alıp deneyebilirsiniz tabii biraz iyileştikten sonra. benim kedim de çok seçici sadece birkaç çeşit mama yiyor onları bulana kadr biçok mama denemiştim. bir de açken vermeye özen gösterin öncesinde uzun süre bi şey yememiş olsun mesela sabah açken. diğer bi yolu da sevdiği bi kuru mama ödül maması ya da macun varsa üzerine koyabilirsiniz.

izmir_pet

Cok tesekkur ederim aleyn:) normalde yas mama almiyodum zaten. Bi kez aldim kucukken yemediler, bende almadim sonra. Dun gece ilk gece oldugundan ac kalmasin diye korkmustum ama corba yaptim pure kivaminda yedi:) sonrasinda yas mama kuru mama hepsini yedi cok sukur. Alistirdim bayagi yemeye. Yas mamayi da elimle veriyorum tadini alinca biraz biraz yiyo:)

izmir_pet

Benimkinin istahi yerinde zatsn cok sukur:) biz iyilestik iyice bugun:)

izmir_pet

Cok tesekkur ederiz:) gecti bile cok sukur:))

edasukur

Seçici davranabilir.

kedigibiyiz

Geçmiş olsun tatlı Mia'ya :))

srplzngl

Viyo Recuperation diye bir ürün var. Hayvanların Operasyon ve hastalık sonrası kolayca toparlanmasını sağlıyormuş. Çok olumlu şeyler duydum.

İyileşmiş kızınız çok şükür ama aklınızda bulunsun. (Tabii gerek kalmasın bir daha inşallah) :)

izmir_pet

srplzngl cok tesekkur ederim:) mia da istahsizlik olmadi, aksine istahi artti ama yas mama sevmiyo bizimki:) sorun oydu. Kuru da kabizlik yapar diye cok veremedim. Yas mamayi da elimle vererek yediriyorjm artik az az. Bahsettiginiz urune de baktim okudum biraz. Evt aklimda bulunsun o da. İnsallah gerek olmaz ama, oyle bi durum yasarssm o urunu deneyebiliirm. İlginize cok tessekur ederim

srplzngl

Ben teşekkür ederim :)

izmir_pet

Onunla alakasi yok da, normalde de yas mama ssvmiyolar. Diger kedimde yemedi. Corba yaptim biraz yedi simdilik. İlk suyunu da icti

izmir_pet

Gozdetemizel" aynen benimkiler kecileri kacirmis ya yas mama ssvilmez mi:D