İzmirdeki Arkadaşlar Bir Bakın..

Sarecansu

profilimdeki güzel oğlan terkedildi ona yeni yuva arıyoruz yardımcı olur musunuz ilan zaten açtım ama görmeyenler olur eşiniz dostunuz yardım etmek ister diye bi umut bide burdan yazıyorum hadi el ele halledelim bu işi güzel çocuğun ömürlük yuvası olsun..

19 CEVAP

Gozdetemizel

Keske Turkiyede olsaydim.izmir falan dinlemez Limona kardes alirdim bu guzeller guzelini.

izmir_pet

Cansu benim kedisler olmasa cok isterdim ama biliyosun imkanim yok:( insallah sicacik guzel bi yuvasi olur..

Sarecansu

canım eşine dostuna yay hiç olmazsa olurmu..

Sarecansu

3.5 max 4 canım

minnoskoss_123

Bende uzun zamandır Nazlı’yı sahiplendirmek istiyorum. Ama yavru olmadığı zaman şansı düşüyor kedilerin:( Umarım sahiplenilir. *Güncel

Sarecansu

@gözde ah keşke.. @minnos buda yavruyken alınıp azcık büyüyünce terkedilenlerden. keşke kendilerine bi peluş kedi alsalar hiç büyümese otursa kenarda hayvanlarda böyle üzüntüler yaşamasa.çok küçük yavru kedinin sorumluluğundan kimsenin haberi yok kaldıki kedilerin ne kadar hızlı büyüdüğündende.. nolur sanki bir yuva çıksa şu oğlana :(

izmir_pet

Ya insan buyudugunu gordukce ne kadar mutlu oluyo. Her ayin farkli farkli guzelliklerini goruyoruz. Nasil kiyabiliyolarsa artikkk

Gozdetemizel

Valla ben uyku uyumuyorum aşidan sonr atesi cikiyo diye.surekli patisini burnunu elliyorum.dun elimizi islatip islatip patilerini soguttuk esim de ben de.nasil birakabiliyolar anlamiyorum ya! Benim gozumu cikartti yinede uzak tutmadim hala agzima sokuyorum kedimi.taşa yatiyo aliyorum koltuga koyuyorum.kiyamiyorum ya bu insanlar nasil kiyiyo

kedigibiyiz

Ne kadar minnoş bir şey bu inşallah yuvalanır tez zamanda

Sarecansu

evde doğup büyüdü sokak görmedi hiç şuan geçici yuvasında sokakta asla yapamaz lütfen görüp geçmeyin

Sarecansu

yakın çevre illerden birileride isterse hallederiz bi şekilde yeterki birdaha terkedilmeyeceği yuvası olsun kuzumun

Sarecansu

izmir_pet

Durumda da gordum de aklimda. Ama benim cevremde oyle kedi besleyen seven cok yok. Olanlarin da kedisi var. Ama aklimda, oyle biri cikarsa inssllsh hemen sana iletirim

izmir_pet

Bu arada kac aylik bu bebek yaklasik?