Kedim İdrarini Tutamiyor

Kesicikiz

Kedim anlayamadigim birsekilde arka bacakları tutmamaya başladı ve idrarini tutamaz oldu. Yardım.

11 CEVAP

pofuduk53

geçmiş olsun bencede veterinere götür basit bir şey değildir o büyük bir şey olabilir veterinere götür derim

merimeri

bu rahatsızlığı ilk kez duyuyorum ama lütfen ertelemeyin benim kedimin çok basitmiş görünen bir hastalığı vardı . ve ne yazık ki o kadar basit değilmiş .bence hemen vete göster

pofuduk53

geçmiş olsun bencede veterinere götür basit bir şey değildir o büyük bir şey olabilir veterinere götür derim

Kesicikiz

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz icin

Yumak96

Psikolojik gözükmüyor, umarım veterinerde büyük bi sorun çıkmaz :(

Kesicikiz

Götürdüm maalesef geçebilirde geçmeyebilirde.

simge

Hmm. Insallah gecer ya ALLAH yardimcilari olsun..

Kesicikiz

Teşekkürler

merimeri

Allah yardımcınız olsun siz elinizden geleni yapmışsınız . benim bitanecik oğlum 1 buçuk ay önce hastalandı . çok basit gibiydi aradan 2 gün geçti ilaç verdi vet fayda etmedi ameliyat oldu ve maalesef kötü son :( ama elimden geleni yaptığıma inanıyorum şimdi o bir melek . inşallah sizin kediniz iyileşir inanın dua ediorum

pofuduk53

İnsallah iyilesir ya benim de köpegım agzından kopuk cıkarıyordu. Ama ıdrar konusunda ne yapılır bılmem kopegım sonra ölmüştü.

pofuduk53

İnsallah iyilesir ya benim de köpegım agzından kopuk cıkarıyordu. Ama ıdrar konusunda ne yapılır bılmem kopegım sonra ölmüştü.