Kaliteli Mama

Ebrulimmmm

Arkadaşlar Sanabella ve Felicia sizce nasıl mamalar?

11 CEVAP

jingjing

kediniz gerçekten bayağı zayıfmış , biraz takviye gıda verebilirsiniz ,haşlanmış tavuk, ciğer yumurta yoğurt gibi

Faytekin

Sanabella orta halli guzel sayilabilecek bir mama, Felicia da onun biraz altinda bir mama

Ebrulimmmm

Peki sizce hangi mama en iyisi?

Gamzessven

Nd,matisse. Matisse ile sanabellenin fiyat farkı çok yok diye biliyorum. Felicia sanabelle seçimi yapılacaksa sanabelle

Faytekin

Orijen, Acana, ND, Naturea bana gore en iyi mamalar

minnoskoss_123

En iyi mama makası Orijen ve Acana’dır. Fakat fiyatı dudak uçuklatır:)

Ebrulimmmm

Gerçekten onlarin fiyatı baya uçuk.Nd'yi kedim severek yemişti.Ama nd bin yanına varilmiyor.Bu arada kedim çok zayif.8.5 aylık olmasına rağmen 2.400 kilo ve ona kilo aldıracak bir mama ariyorum.

Sselin1

Sanabelle güzel bir mama 10 kg paketleri çok hesaplı tabi taze kalmasına özen gösterin. Yavru kedi maması kullanıyorsunuz degil mi? Kuru mamaya ek olarak kesinlikle yaş mama verin matisse, gimcat, chefs choice (tahilsiz) markalarını verebilirsiniz Evde kendiniz de yapabilirsiniz. Ama market maması vermeyin

darknight53

Sanabelle fiyatına göre en iyi mamalardan biri bunun nedenide taze et içermesi . Bunu sadece yüksek seviye mamalarda görebiliyorsunuz . Felicia onun 2 tık altı bir mama bu 2 mamanın arasında başka mamalar var kalite olarak .

Ebrulimmmm

Yavru mama kullanıyoruz.Yas mama ile karıştırıp veriyorum.Bu sayede biraz kilo aldı.

Sselin1

Eger zamanınız varsa tavuk cigerini (yüreksiz) ve patatesi birlikte haşlayın suyunu dökmeden blenderdan geçirin mevsimiyse kabakta ekliyorum sevmeyen kedi görmedim haftada 2 gün verebilirsiniz.