Batıkent Vahşeti!?!?

Ayse_naz_G

1 kap yemeğimi çok gördün eyy insan oğlu...!
1 günün fazla yaşasın istedik ne isterdimki?!?! Sadece soruyorum
HANGİ VİCDAN DAYANIR BUNA!?!?

24 CEVAP

Ayse_naz_G

Zaten hayvan neki?Sokaktaki serseriler için bir oyuncak,şiddet edebilir vurabilir tecavüz edebilir hatta ve hatta ÖLDÜREBILIR.Peki cezası ne?400 lira para cezası oysaki onlar dilsiz kul!Onların dili biz olalım!Daha fazla can gitmesin!cezası idam olsun kısasa kısas olmalı yoksa bu millet akıllanmayacak...

Cansumuezza

çoktan serbest bırakıldılae. bıktım bu ülkenin adaletsizliğinden..

Enesgunes

ALLAH ONLARN belâlarını versin amin

Ayse_naz_G

YAZIK DEĞİLMİ SÖYLEYİN ;(

Ayse_naz_G

işte insanda VİCDAN yoksa böyle oluyor.geliyolar evdeki sıkıntılarını hayvandan çıkarıyorlar ;(

Ayse_naz_G

''Eğer bir mahalledeki hayvanlar sizden çekinmeden size kendini sevdirmeye çalışıyorsa bilinki orada oturanlar iyi insanlardır''

guineapigela

Allah belalarini verir insallah. Ben size simdiden olcaklari soyleyeyim mi?
Hapis cezasi bikac gun sonra para cezasina cevrilecek. Ellerini kollarini sallaya sallaya gezecek baska canlari da yakacaklar. Simdi kanunda degisiklik yaparlar bu olaydon sonra arttirirlar cezayi. Bir olum yasandiktan sonra olur hep. Oncesinde olmaz.

bappatan

Ortaçağ’da Avrupa kedileri “cadı” diye öldürdüğü ve sonuçta fareler çoğaldığı için milyonlarca insan veba hastalığından hayatını kaybetti. Ortaçağ’da olan cahillik 2019’da köpekler üzerinden devam ediyor ne yazım ki. İnsanlığı bu cahiller öldürecek. Yanında mama bulunmadığında o köpeğin bakışlarıyla yüreği eriyen insanlar kazanacak. Zalimler için yaşasın cehennem!

Leyl003

Malesef olacağı buydu.. dünyadaki adalet şaşıyor.. İlahî adalete güveniyorum.. insan yaptığı kötülüğün yanına kalacağını mi sanır.. yaptığını yaşamadan ölmezmiş ne diyelim.. Rabbim bütün masumları korusun..

Merkurmars

Ben Türkiye’de hayvan haklarının savunulmadığı kanıtına vardım buradan. Ya 25 tane can! Sessiz aç susuz ve karşılıksız sevgi veren! Ne istiyorlar anlamıyorum ki? Birde serbest bırakılmışlar !

minnoskoss_123

3 gündür uğraşıyorum sadece onlara bunu yapan hak ettiğini bulsun diye ama boşunaymış sanırım bu devletle....

Ayse_naz_G

keşke ankarada otursam giderdim ama...

minnoskoss_123

Bazısı da güya sokağını “SALDIRGAN” köpeklerden koruyor. Ama en tehlikeli varlığın insan olduğunu bilmiyorlar.

minnoskoss_123

Mansur Yavaş okuduğuma göre bu konuyla ilgileneceğini söylemiş tweet atmış. Ben inanıyorum bu sefer bu pisliği yapanlar cezasını ödeyecek.