Felicia-Brit-Firstclass-Reflex Kitten Mama

Anket

Felicia
(8 oy)
Brit
(10 oy)
First Class
(1 oy)
Reflex
(5 oy)
Toplam (24 oy)

Hangisini önerirsiniz. Bu sitede BRİT öneren olmuş.ama BRİT care değil mavi paketli BRİT dikkat edelim. siz hangisini önerirsinşz dördü arasından

34 CEVAP

Anonymus552223

Hepsi hemen hemen ayni, bari reflex olsun en azindan yerli ve daha uygun fiyati. 15 kiloluk alin, daha cok kedi doysun.

smgbkrccc

Brit preimium kullanıcılarından çok şikayet duydum ben. Kedilere pek iyi gelmiyor sanırım. Brit care crazy, lili vb gibi mamalarını kullanmayacaksanız briti önermem.

Faytekin

Normalde hicbiri önerilebilecek mama degil aslinda ama bunlarin icinde Brit markasinin Brit Premium olan cesidi var onu önerebilirim ancak

Ailem daha pahalı izin vermiyor sokak kedisi olduğu için :(

Faytekin

Anladim, aralarinda cok büyük fiyat farklari yok zaten, benim tercihim Brit olurdu

BR,T PREMİUM KİTTEN İçindekiler: Tavuk, mısır, pirinç, Et tavuk proteini dehydrolizowane, mısır gluten, (E Vitamini ile korunmuş) tavuk yağı,

Somon yağı, bira mayası, oligosakkaritler mannan, frukto , DL-metionin, L-lizin, Yukki ağacı özü,

A vitamini, B12 vitamini, B2, B1, B6, D3 vitamini, E vitamini (alfa-tokoferol), niasin, kalsiyum pantotenat

organik bakır organik çinko, organik selenyum, folik asit kolin klorür, biyotin.

Analizi: Protein (% 39), yağ (% 18), nem (% 10), kül (% 6.5), lif (% 2), kalsiyum (% 1.5), fosfor (% 1.1).

FELİCİA KİTTEN İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%46), Baldo Pirinç (%14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı (%9), Bezelye, Hamsi Unu (%7), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı (%3), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

REFLEX KİTTEN İÇİNDEKİLER : İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Mısır Gluteni, Pirinç, Ciğer Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin, MOS (Mannan Oligo Sakkarit), Beta-Glukan, Yuka, Kuilaya.

FİRST CLASS KİTTEN içerik bulamadım

İçeriğe göre sizce hangidi

Faytekin

Brit care Crazy olsa konu tartismaya kapanmisti coktan :)

Faytekin

First class in içerigi can pet.com da yaziyor

Sselin1

Briti sana ben önermiştim bu bu markalar arasinda en iyisi o cunku. Ama bence de golosinin tri mix secenegini al. Kedine de haftada bir mama yap sok marketten 6-7 liraya tavuk cigerini al 3e veya 4 e böl poşetleyip buzluga at hafta bir patatesle birlikte haşla suyu ile blenderdan gecirip kedine ver artanini da ertesi gün ver. Mis gibi mama kedin gerekli besinleri alir. Bune ek olarak yumurta ve ev yogurdu da verebilirsin

Normalde golosi kitten 7.5 kg alacaktım sokak kedileri için ama bulamadım.felicia az tahıllı kitten mana var onu almayı düşünüyorum yada brit (sokak kedileri içşn)

Duman_1

Bunlar çok kaliteli mamalar değil mattise deneyin derim hem içeriği çok iyi hemde bütçeyi çok aşmıyor bunlar arasından seçecek olursan brit i seç tabiikide