Sokaktakiler İçin Obivan???

Gamzessven

Merhaba, sokaktaki kediler için reflex almıştım 15 kg. Ama tahminimden erken bitti ve tekrar ondan alamayacağım şu an. *********com da 10 kgluk tavuklu mama 60 tl markası obivan. İçeriği muhtemelen reflexten kötüdür ama mama alamayacağım sürede hiç vermemekten iyidir diye düşündüm. Sadece severler mi diye kararsız kaldım. Kullanan var mı kediler yiyor mu bu obivan mamayı?

23 CEVAP

Evet obivan yiyorlar @Gazeseven

Sselin1

Az önce okudum bir kullanici yazmiş kedisine n&d ve royal canin vermis kedisi yememis ama bu mamayi severek yiyormus bir sıkntida yaşamamiş keske vermeseymis tabi :) sanirim bol aromali bir mama ac kalmalarindan iyidir tabi

Luckysmom

Ben de merak ediyorum Obivan ı yiyorlar mı diye. Çok fazla can a yetmeye çalışıyoruz.

Ben daha enjoyu red eden minnakla karşılaşmadım. Seçiciymiş sizin sokaktaki minnaklar :)

Bizimkiler vapur gupuryiyor

PsLuna

Enjoyun kilosu petshoplarda 10 liraya bile satılıyor alıp deneyin yerlerse bu seferlik bi çuval alırsınız

Faytekin

Metro marketlerde satilan Aro mama da içerigine gore fiyati cok iyi bence

Faytekin

Kumunu bende merak ettim denedim ben ama pek begenmedim, fiyatina gore begenenler var ama, ben fiyatina gore de begenmedim,o fiyata zaten ayni ayarda hatta daha iyi bile kumlar var,bu benim sahsi fikrim tabi :)

Sselin1

Bu arada normalde ne kadara aliyorsunuz bilmyorm ama *********** 15 kilo reflex mama 130 lira eger almayi dusunurseniz

Gamzessven

Ben de 144 e almıştım ama çok kısa bir süre önce almıştım çabuk bitince tekrar alamıyorum şimdilik. Obivan da 60a düşmüş değerlendirmek istedim o yüzden.

Mehmtgnsel

Ben sokak kedileri için, Migros da satılan Goody marka mama kullanıyorum. İçeriği pek iyi değil ama aç kalmalarından iyidir. Severek yiyorlar.

Gamzessven

Goody i bilgisiz olduğum ilk zamanlar denemiştim yememişlerdi. Zaten şimdi yeseler de almam o baya bayaa kötü

Cansumuezza

enjoyun renkli taneli olanını almanızı öneririm diğerini yemiyorlar pek

Anonymus552223

Mehmetgnsl, goodydense enjoy daha ucuz degil mi?

Anonymus552223

Enjoyun da 15 kilosu 90 a aldım ben en son. En azından kullanıp denedik. Reflex maalesef çok pahalilandi

Gamzessven

Enjoya da yemiyorlar dediler o yüzden pek güvenemedim :( ilk başta reflexi de yemiyordu sokağımızın seçici minnoşları. korkuyorum yemeyecekler diye