Yavru Kedi Hareketsiz

KomurveMia

Arkadaşlar bugün siyah yavrumuz çok hareketsiz ne yemek yiyor ne oyun oynuyor kardeşleriyle. Tuvalette yapmıyor. Annesi geliyo ilgileniyo ısırıyo oynuyo ama yavru istemiyor uzakta durup anneyi yavruları izliyor sadece . Sürekli kucagıma geliyor. Anesinin yanına gitmiyor. Yalnız kalıyor ve hareket etmiyor ses çıkarmıyor. Bilmiyorum nesi olduğunu kafam çok karışık??? Şuan kucagına geldi uyudu

12 CEVAP

KomurveMia

Hımmm olabilir

seydaisik

Üşütmüş olabilir yada mamayı beğenmemiş olabilir. Benim kedim mamasını beğenmediği için yemeyip direnci düşmüştü veterinere götürün bence

Esilos

Hasta olabilir yavru bi kedi hareketsiz ve oyunsuz durmaz yada çok yorgun olabilir bi veterinere götürmeniz en doğrusu

Gamzessven

Ben de hiç normal bulmadım bu durumu. Küçük kedilerin vücut dirençleri çok az. Geç kalmadan veterinere götürün bence de :(

KomurveMia

Güncelleme. Yavrumuz melek oldu :(( ikinci kez yaşıyorum bu acı hissi. Allahım nasıl dayanıcam.. Veterinere götürürürken yolda ellerimde can verdi. Suni tenefüs kalp masajı yaptım olmadı :((

dumanmia

Ya ama ağlarım kii :'(
Çok acı bişey sizden iyi bilemem tabii ama can dostunu veya onun yavru bebeklerini kaybetmek...

minnoskoss_123

BENCE ilgi istiyor olabilir veya üşüyor olabilir. Sıcak su torbası felan yapın. Ama dediğim gibi bu benim görüşüm:)

minnoskoss_123

:))

Anonymus552223

Basiniz sagolsun, kac tane kaldilar?

aylindlrmnn

Aynı hissi bende yaşadım, veterinere giderken melek oldu yavrumuz.. Çok üzücü, anneyle bol bol ilgilenin. Yokluğunu hissediyor çünkü..

KomurveMia

Şu an 2 yavrumuz kaldı.. Teşekkürler

minnoskoss_123

Aynısını bende yaşadım maalesef ki:( Tüm yavrular anneleri emzirmediği ve reddettiği için melek oldu:( Bu yüzden bence kediniz diğer yavruları sütten kestikten sonra kısırlaştırın.