Bu Oturuş Neden

Gamzessven

Arkadaşlar kedimin böyle oturmasına gıcık oluyorum :D normal mi böyle oturması? Bi tuhaf geliyor bana nedense

11 CEVAP

Faytekin

Bu oturuș, yüksek yerde oturuș șekli :) genelde yuksek yerlere ciktiklari zaman böyle oturuyorlar, benim gözlemim bu sekilde :)

Sselin1

Ne var ki oturusunda :) bütün gün böyle kalmıyosa normal bence :)

Faytekin

Normal normal merak etmeyin,bütün kedilerde var bu oturuș șekli :)

dumanmia

Bu benimkinin aynısı sanırım :D çok sinirimi bozuyor :DDD

Burda duruşların anlamları var :)

Gamzessven

O zaman tamamdırr :) teşekkür ederim

satinalmayin

normalde sizin oturuşuna takılmanız değil :)

Gamzessven

Çoğu zaman yüksekte yapıyor ama halıda da gördüm birkaç kez. Yok gün boyu durmuyor tabi ki ama ne bileyim irrite oldum biraz:D normal bi durumsa problem yok :))

Gamzessven

Arada takılıyoruz ya ufak tefek şeylere. Bunu da normal görüverin ;)

Gamzessven

Yalnız değilmişim mutlu oldum :D