Tasma

smgbkrccc

Merhaba. Sıcak havalar geldi, kedimle dışarıda vakit geçirmek istiyorum -tabii mümkünse-. Boyundan tasmalar oluyor biliyorsunuzdur onlardan alıp evde birkaç hafta deneme yapıp -çıkarıp çıkarmadığına bakmak için- piknik alanında biraz zaman geçirmek istiyorum. İnsanın ve arabaların pek olmadığı bir yerde :)) Tabii ki yanımda yürüyüş yapmasını beklemiyorum, asla yapmaz zaten. Arabayla gidilir, tasmayla arabadan çıkarılır, herhangi bir yere oturulur, o tasmayla gezeceği zaman gezer uyumak istediğinde uyur, yapmak istediğim sadece bu. Ama kafamda bir soru işareti var, dışarıyı görüp alıştığında evden kaçmak ister mi -veteriner dışında hiç dışarıya çıkmadığı için çok korkuyor- ya da evde strese girer mi bu yüzden?

Ve sizin kullandığınız memnun kaldığınız, asla kullanma dediğiniz bahsettiğim tasmalardan kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi okumak isterim. Diğer düşüncem içinde tavsiye bekliyorum.