Çok Acil Nolur Yardım Edin Nolur

Beyzanurtzlk

ARKADAŞLAR SAKİN OLAMIYORUM VALLAHİ HELAK OLDUM ARKADAŞIMIN KEDİSİ 5.KATTAN DÜŞTÜ. Veteriner telefonda 250₺ MASRAF ÇIKAR DEMİŞ ANNESİ GÖTÜRMÜYORMUŞ YARDIM EDELİM TOPLAYALIM HAYVAN ÖLÜYOR NOLUR.

13 CEVAP

Anonymus552223

Veeriner muayene etmeden nasil fiyat vermis ki, nesi var kedinin? Kirik falan mi

Beyzanurtzlk

Annesi ona göre getirelim tahmini ücret demiş ilkten 3 tane iğne oluyorlarmış rötgen fiyatı gibi. Götürmedi şaka gibi kadın. Yavruşumuz şuan uyuyormuş. Arkadaşım çok kötü durumda. Ağızının içine kulaklarına baktılar. Hoplatıp zıplatıyorlar kırık çıkı yok gibi.. 4.kattan düşmüş bir şeyi var mıdır ki?...

Beyzanurtzlk

Dedim yarın barınağa götür ıkla böyle böyle ailem yapmıyor elimden bir şey gelmiyor diye annesi okula gideceksin diyor. Ankara dalar ben İstanbulda'yım yoksa hayvancağızı koşarak götürürdüm...

Anonymus552223

Benim kedim de dusmustu, kirigi cikigi yoktu cok sukur, veterinere goturdugumuzde ic kanama tehlikesi var birkac gun gozetimde tutun demisti, ama ic kanama yokmus. Kisir degilse o yuzden mi atlamis acaba? Kediyi kisirlastirmaya da para vermez annesi o zaman, ve bu da buyuk eziyet hayvanlara. Daha iyi bir yer bulursa sahiplendirsin bence kediyi

PsLuna

Ya saçmalamasınlar daha bakmadan ne iğne yapılacağını nereye rötgen çekileceğini nerden biliyorlar çocuk oyuncağımı bu? Hadi ailenin geliri müsair değil veteriner de paragöz ki görmeden heaap çıkarmış. Ankaranın neresindesiniz bilmiyorum kendi veterinerimi öneririm. Elvankentte Atakent veteriner kliniği. Gidilmeyecek bi mesafe ise de bi arasınlar. Emrah bey çok ilgilidir. Telefonda da yol göstermeye çalışır. Geçmiş olsun

Ama şöyle bi sorun var düştüksen sonra ki 48 saat kritik eğer ayaklarının üzerinde duruyorsa sıkıntısı yoktur ama iç kanamasıda olabilir tuvaletini düşmeden önce yapmışmı eğer yaptıysa iç kanaması olmaması daha yüksek

Beyzanurtzlk

İlginiz için çok çok teşekkür ederim. Bunların hepsini ss atıyorum çok sağ olun.

Gamzessven

Gerçekten nasıl iş anlamadım. Neden sahiplenmişler baştan o zaman? Ailede bir kişi bile kabul etmiyorsa, zor gününde destek olmayacaklarsa hayvan sahiplenilmez. Kısır değilse bir de kısırlaştırma durumu var onu da yapmayıp eziyet mi çektireceksiniz hayvana? Onu geçtim düşmek de yeteri kadar ciddi bir durum nasıl götürülmez. Kediye güvenilir,hasta olduğunda veterinere götürebilecek bir yuva aramanızı tavsiye ederim.

Belediye veterinerlerine goturmeyi deneyin , instagramdan sayfalara mesaj atarak yardim isteyin gecmis olsun :(

minnoskoss_123

Destek olmaya çalışırım, hatta sosyal medya da paylaşalım. Lütfen arkadaşınızın annesine birşeyler söyleyin. Sahiplenirken bütün sorumluluklar ile sahiplendiklerini, ona bakmak zorunda olduklarını anlatın:(

minnoskoss_123

Nasıl destek olabiliriz maddi olarak?

Bizimkide 1. Kattan düştü röntgen çektiler birşeyi yoktu

Beyzanurtzlk

Belediyenin veterinerine götürdüler. Annesine çok sinirlendim patlamak istedim ama arkadaşımın annesi bir şey diyemiyorsun. Sizin aileden bir kişi bile istemiyorsa sahiplenmesin demeniz yanlış bence.. emin olun kimi tanıyorsam ya annesi istemiyor ya babası ona dikkat etseydik emin olun hayvan bakanların %60 bakamazdı:") bende veterinere götüremiyorum borçtan kafamızı kaldırıp etrafımıza bakamıyoruz ama iki kedimin iç ve dış parazit aşıları olması için kışın en soğuk gününde kaç kilometre yürüyüp otobüse para vermiyorum öyle biriktirip alıyorum. Gittim belediye veterinerine ağladım yakardım kısırlaştırdım. Evet belki götüremiyorum belkide büyük hastalıkları var bilmiyorum ama sokakta ölmek üzeriydiler. Ne kadar olsada sıcak yuvaları var şuan :")