Çok Acil Lütfen Bakın!!

Cansumuezza

Arkadaşlar kuzenim biraz evvel bu bebeği parkta eşyalarıyla terkedilmiş buldu. kedi bakımı hakkında bilgisi yok ve yurtta kalıyorlar yurt sadece bir gece kazan dairesinde kalabilir demiş ama böyle yaşaması imkansız İSTANBUL AVCILARDA kuzenim lütfen geçici olarak bari sahip çıkıcak birisi çıksın yoksa ölecek..

38 CEVAP

Sedanurdrl

bende evde sokakta baktığım kediyi bebekleri ölmesin diye aldım 4 yavru ve 1 anne ve benim oğlum paşam var yavrular 3 haftalık anne kabul ederse ben alayım yavruların yanına koyayım büyükçekmece de oturuyorum arabam var avcılardan alabilirim

Sedanurdrl

eğer kabul etmezse kedi süt tozum ve biberonumda var evde bakabilirz

dumanmia

İstanbula olsam alırdım çok üzüldüm yavruya ben buldukça böyle evime alıp büyütüp salıyorum ama antalyadayım :/

Cansumuezza

yardım etmeye çalışan bir kaç arkadaşa çok teşekkkür ederim miniğime süt anne bulduk çok güzel bir yuvada

Ahsenbb

Bazı veterinerler kabul ediyor internetten hayvansever veterinerleri araştırın.
O kadar üzüldüm ki ekran görüntüsü aldım benim yerim yok ama çevreme soracağım.

Anonymus552223

Hic yakin arkadasi yok mu evde kalan , bir kac gun misafir olsunlar, kazan dairesi falan olmaz cok kucuk bir yavrucuk en fazla 2 3 hafyalik duruyir. Insallah sabaha cikar :(

Cansumuezza

Seda çok teşekkür ederiz Allah razı olsun bu kadar insan içinden el uzatan olduğunuz için sabah süt anneye verdi kuzenim eğer orda bir sorun çıkarsa sizinle tekrar iletişime geçerim çok sağolun

Sedanurdrl

yavrucak kurtulsun hayata tutunsun yeter bizim için bazı insanlar için sadece kedi olabilir ama bizim için çok farklı biz onlara küçük dostlar diyoruz ve onlara kayıtsız kalamıyoruz. Benim annem aşırı derecede temizlik hastası benim annem bile kendi kedimi ve 1 kedi 5 yavrusu 1 vefat etti kabul edip alabiliyorsa diğer insanların vicdanlarını yoklamalarını beklerim, onlarında herkes kadar yaşama hakları var.Bir sorun olursa bana özelden ulaşabilirsiniz.

Cansumuezza

bu düşünceleriniz için sizi tebrik ediyorum evet çok çok haklısınız buradada herkes konuşmaya gelince konuşuyorda iş taşın altına elini koymaya gelince kimse yok ..

Cansumuezza

GÜNCEL...

Cansumuezza

arkadaşlar istanbulda hiçmi kimse yok elini taşın altına koyabilecek Allah rızası için!?

Cansumuezza

Saçma sapan bir konu üstüne bile 100 kişi yorum atıyor iş böyle bişeye gelince herkes görüyor cevap yazmıyor bu kadarmı kıymetsiz bir can ..

-Asil-

Yaa keşke yakında olsaydım ben bakardım. Yok mu kimse gerçekten

Cansumuezza

yok maalesef veteriner bile kabul etmedi. Siz istanbulda mısınız?

Cansumuezza

İstanbul Avcılar