Spectrum Yavru Kedi Maması

Bkt55

Spectrum yavru kedi maması kullanan varmı nasıl sizce kedim ilk defa bi mamayı bu kadar iltahla yedi proplanda veriyorum ama buna bayıldı

13 CEVAP

Cansumuezza

proplandan daha güzel kullanabilirsiniz biz küçükken bir dönem kullandık

https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/spectrum-kedi-mamasi-yorum-inceleme/

Yavrusunu incelememiş ama bence buradan bir sonuç çıkarabilirsin.

Bkt55

Yavru mamanın içeriğinde %38 protein var bunlar kurutulmuş tawuk eti ve balık eti yazıyor

Bkt55

Şuan bundan dewam ediyorum biraz büyüyünce belki değişirim etkisine göre

Cansumuezza

spectrumun yavru kedi maması güzel sayılır ama yetişkinler pek iç açıcı değil

Bkt55

Kedim seçicidir her mamayı yemez bunu baya sewdi gidip gelip yiyor herhangi bir tüğ dökme yada ishal kusma hiçbrsy olmadı

Cansumuezza

zaten büyüdüğünde yetişkin maması için başka marka bakın isterseniz demek istemiştim şuan kitten olanını yemesinde sakınca yok bence

Gelecekteki maması

1-ORİJEN
2-ACANA
3-ND
4-MATİSSE

Şeklinde olabilir.Fakat biraz daha büyüyünce kısırlaştıracaksın.ORİJEN ve ACANA'nın kısır maması yok.Bu yüzden ND veya MATİSSE alırsın.ND sadece tavk aromalı kısır mama satıyor.MATİSSE'nin Balık Aromalısı da mevcut.

Bkt55

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Fiyat içerik kalitesi çok düşük diye düşünüyorum. O fiyata çok daha kaliteli mamalar alınabilir

Bkt55

Hangi mama mesela

Ilaydaaulus

İştahla yemesi iyi bir mama olduğu anlamına gelmiyor içeriğindeki tuzdan dolayı severek yiyolar iyi bir mama değil bildiğim kadarıyla

user031202

içeriği iyi olmamasına rağmen fiyatı fazla, 10/20 TL daha katıp daha iyi içerikli mamalar alabilirsin mesela sanabelle, brit care gibi daha düşük fiyatlı istersen felicia öneririm spectrum dan daha iyi ve ucuz.