Petlebi Siparişleri Güvenilir Mi

PETLEBİDEN İLK DEFA 12.05.209 TARİHİNDE MAMA VE ÜRÜN SİPARİŞİ VERDİM. ÜCRETİNİ ÖDEDİM. ANCAK DİĞER FİRMALAR İKİ ÜÇ GÜN İÇİNDE SİPARİŞLERİ TESLİM ETMESİNE RAĞMEN HALEN BENİM SİPARİŞİM TEDARİK EDİLİYOR ŞEKLİNDE .
SİPARİŞLERİNİZDE SORUN YAŞIYOR MUSUNUZ?

14 CEVAP

Arthur4

Şuan taşınıyolar başka yere ondandir

smgbkrccc

Ben bir kez sipariş vermiştim, gece sipariş verdim sabah kargodaydı, ertesi günün sabahı da gelmişti. Acaba ellerinde olmayan bir ürünü mü sipariş ettiniz? Belki gelmesini bekliyorlardır. İletişimden yazın ya da numaraları yazıyor orada arayın bence.

Fatiko

Bende problem yaşadım hemde çok fazla son siparişim yolda bir daha almayı düşünmüyorum buradan

gizemmetin

Ben mama kum vb. Ürünleri hep buradan alıyorum hiçbir sorun yaşamadım 3-4 gün içinde geldi

Reddo

Aynı sorunu hatta ekstrasıyla beraber yaşadım.
Perşembe mama sipariş ettim Salı günü gelebildi hani hafta sonu falan bir nebze eyvallah ama YANLIŞ mama geldi light&sterilized mama sipariş verdim felicia nın
Ve bana urina care geldi. Ürün geç geldiği ve kedilerim aç olduğu için direkt açıp mama verdim olayı çocuklar rahatladıktan sonra fark ettim. Hem geç hem yanlış mama. bir daha burdan kesinlikle mama almayı düşünmüyorum. Bir diğeri kapalı tuvalet ve mama kapları sipariş ettim hala yok defalarca mesaj attım aradım. En son bu sabah ulaşabildim ve ‘sizin ürününüzün belirtilen gönderilme süresi 5iş günü bugün 3.iş günü bugün kargoya verilicek ‘ dedi ve verilmedi bu kadar yavaş olunmaz yani.
Beklemek istesem ********** den de gayet sipariş verebilirdim!!

Ilaydaaulus

Bende hiç sorun yaşamadım

Deliladilan

muhtemelen stokta tükenmiş olan bir ürün sipariş ettiniz ürünün gelmesini bekliyorlardır. ben uzun zamandır buradan sipariş ediyorum ihityaçları ve sorunsuz bir şekilde elime ulaşıyor. merak etmeyin

pinarcaya

Ben hic sorun yasamadim. Guvenilir bir site.

gozdeyilmaz

kedimi sahiplendiğimden beri buradan aldım ben her şeyini hiçbir sorun yaşamadım bende. Siparişi verirken yan tarafından aynı gün kargoda ya da şu tarihler arasında diye belirtiliyor aslında. Belki de yeni yerlerine taşındıkları için ufak bir aksaklık olmuştur bilemiyorum ama müşteri izmetlerini aradınız mı

Rkandu11

Stokta olmayan ürünün yerini doldurmak için bekletiyorlar. Ben de bir kez sipariş yaptım , tedarik ediliyordu sizinki gibi , bekledim ama fiyatları diğer sitelere göre uygun ve de hediye dağıtmaları çok hoş bence , takdir sizin.

minnoskoss_123

Gayet güvenli. Alışverişimizi sadece buradan yapıyoruz:)

minnoskoss_123

Evet taşınıyorlarmış ben de gördüm.

minnoskoss_123

Bu kadar sert olmanıza gerek yoktu @Reddo.

minnoskoss_123

Biz memnunuz. Hem de çok.