Kedime İsim Önerisi İstiyorum

Arslan00

ofiste doğum yapan kedinin bir yavrusunu sahiplendim ancak isim bulamıyorum yaratıcı isim önerileri bekliyorum
Resimleri ekliyorum

23 CEVAP

Anonymus552223

Yin yang

Hidatot

Helee nasıl güzel bu bıdık :) Doğanın dengesini temsil eden bir spiritüel sembol vardır : yin yang. Bence tüylerinin renk dağılımı için çok olurdu. Cinsiyeti nedir? Yang, güneşi, erkeği, açık renkleri temsil eder. Yin ise dişiyi, geceyi ve koyu renkleri. Eğer melodik olarak hoşunuza gitmezse yakın zamanda çıkan bir filmin ana karakteri olarak Alita var. Duyduğumuzda melodik olarak çok hoşumuza gitmişti bizim. Shiro da çok hoş bir isim bence, Japonca'da beyaz demek. Kuro da siyah demek. Ama Shiro daha melodik ve çok çok sevimli bence ^^

TarcinAyse

Beşiktaş :)

Benim kedim de böyle siyah beyaz siyahlar fazla olduğu için ismini kömür koydum

  • Aslan

  • Kaymak

  • duman

  • Gece

  • Kurabiye

  • Bal
    Bunları da düşünmüştüm size de fikir olsun

Ayse_naz_G

Pati, Zeytin, Boncuk, Minnoş, Lokum, Duman, Prenses, Pamuk, Yumak, Badem, Tarçın, Şeker, Gümüş, Çakıl, Çorap, Paşa, Tekir, Mia, Maya, Karamel, Luna, Kontes, Nazlı, Ponçik, Şapşik, Minik, Pisi, Pisik, Pisican, Şila, Sütlaç, Güllaç, Paris, Mira, Şirin.Fındık, Fıstık, Portakal, Çilek, Kiraz, Vişne, Kivi, Bihter, Behlül, Minnak, Mırmır, Mırnav, Hürrem, Çarli, Şans, Şanslı, Üzüm, Pakize, Güneş, Sultan, Melek, Suzi, Kömür, Bulut, Yumoş, Yumak, Paspas. Herkül, Zeyna, Agos, Bastet, Sfenks, Shiraz, Sibel, Kybele, ******, Hera, Hermes, Zeus, Ares, Venüs, Mars, Uranüs, Gizmo, Sherlock, Darwin, Einstein, Tesla, Ramses, Efes, Artemis, Kordelya, Eros, Afrodit, Adonis, Apollo, Poseidon, Ares, Nemesis, Eftelya, Pika, Pikachu, Puki, Puku, Pukute, Pofuduk, Zorro, Patican.Piksel, Yoda, Mişa, Çiko, Latte, Rıfkı, Cabbar, Haydut, Voltran, Max, Maximus, Lucy, Leo, Efe, Midas, Prens, Cesur, Simba, Zuzu, Aslan, Tiger, Çita, Pars, Panter, Zıpır, Zıpzıp, Zibidi, Sahlep, Kimyon, Nane, Hardal, Pekmez, Sezar, Umut, Benek, Böcük. Gazel, Kleopatra, Hypatia, Agora, Fidel, Castro, Tapu, Kadastro, Frida, Gandalf, Garfield, Şero, Şerafettin, Tombili, Totoro, Ponyo, Abbas, Topak, Tosun, Şımarık, Tekila, Ginger, Furby, Felix, Felis, Catus, Lazy, Missy, Daisy, Sinsi, Sipsi, Şapşi, Carmen, Vanilya, Kadife, Sürmeli, Püskül, Melodi, Azman, Afacan, Arya, Boyoz. Çapul, Çarşı, Gezi, Çılgın, Anarşi, Haylaz, Janis, Kaju, Keşkül, Kekik, Kaşmir, Çıtır, Pıtır, Kıtır, Tantuni, Piyaz, Kafka, Merlin, Tarzan, Linux, Pardus, Mikser, Misket, Misscat, Rakı, Roka, Şaşkın, Tırmık, Şıllık, Pençe, Şükufe, Bambam, Tekgöz, Cingöz.Troy, Aşil, İlyada, Odisey, Homeros, Misya, Karya, Pisidya, Doris, Lidya, Şiva, Pudra, Bambi, Gandi, Gırgır, Bella, Leydi, Miskin, Çapkın, Pancar, Mücver, Kedibör, Kediman, Kedican, Kedoç, Kedoş, Kedira, Tekira, Entel, Dantel, Dante, Sarmaşık, Mistik, Kuyruk. Momo, Appa, Haydar, Haydari, Leyla, Mecnun, Terasa, Gofret, Kısmet, Macun, Tontiş, Pisiko, Kavun, Karpuz, Florya, Dora, Helen, Koko, Sarıkız, Karakız, Karaoğlan, Karaca, Kumpir, Korsan, Maske.Hina, Kaori, Maemi, Miki, Mio, Tamiko, Akira, Akiko, Haru, Haku, Shiro, Yamato, Katsumi, Yoko, Yatsuko, Yumi, Yumiko, Yuki, Yukiko, Kiki, Yubaba, Moro, Tokyo, Çihiro, Lily, Nina, Teto, Jiji, Mononoke, Maru, Molly, Ceku, Cedi, Jedi, Keday, Kenobi, Kitty, Suşi, Şegu, Casper, Kaşku, Kuababa, Taşmişu, Tuta, Şuppi, Teşup, Takitiş, Lama.Vera, Mona, Tilda, Lisa, Rosa, Linda, Calcifer, Lucifer, Katze, Medusa, Nasa, Nova, Supernova, Pulsar, Nebula, Kedula, Kozmos, Roket, Isırgan, Atılgan, Titrek, Cazgır, Mitoz, Mayoz, Maydanoz, Papyon, Papillon, Papirus, Pisa, Perla, Pisagor, Pisinoza.

İsim seçmek o kadarda zor değil sadece yukarıdan beğendiğinizi pisiciğinize koyacaksınız ;)

Arslan00

doğumdan beri ying yang düşündüm ama melodik olmuyor söylemesi zor çok fazla çarpıştılaracak söylenirken @hidatot

PsLuna

Yamalı demek geldi içimden :D İngilizcesi Patchy telaffuzu da kulağa da hoş geliyor aslında farklı olmuş olur.
Maşallah pek tatlı ismiyle sağlıkla büyüsün :)

eliffdo

Simba :)

Arthur4

Puhhah tarçınayse Beşiktaşa güldüm sen de Galatasaray koysaydın tarçını dhhf

Bence isimler sembolik çok düşünmeyin zaten ya ben hiç ismiyle seslenmedim genelde lan, gelsene, kedi, lan salak, mal, ssst, heey fln diyom.sadece kimliğinde adı yaziyo

Hidatot

Haklısınız yin yang bir arada çok zor. Yin ya da yang olabilir diye yazmıştım yalnızca cinsiyetine bağlı olaraak ^^

cansucelik07

Aşk,çilek,lia,koko,pati,ponçik,angelina

Sselin1

Eger isim secemiyorsaniz Bence davranışlarını gözlemleyip huyuna uygun onu temsil eden bir isim seçebilirsiniz

Arslan00

Arkadaşlar Kedimin adını buldum
Yüzü ile bağlantılı şekiilleri ile bağlantılı isim bulamadım korsan veya maske haricinde :)

Sonuç MARS

Kesinlikle korsan daha anlamlı olurmuş

melek_asbik

ben kedilere anlamlı isimler veriyorum. kişiliklerini yansıttıklarını düşünüyorum. şu an bir erkek bir dişi kedim var. dişi kedim çok konuştuğu için. dudu dudu dilleri derler ben de ismini dudu koydum. erkek kedim de çok yakışıklı yağız bi delikanlı olduğu için cengaverin kısaltması olan cengo ismini koydum. bunlar öneri değil ama bence kedinin rengine göre değil kişiliğine göre isim verin derim :))) yoksa boncuk minnoş gibi isimler çoookk var biraz özgün olsun :)