Tüy Toplama Eldieni

Sudeckmkc

Anket

Eldiveni al işe yarıyor
(16 oy)
Eldiveni alma işe yaramıyor
(10 oy)
Toplam (26 oy)

Petlebide indirimde olan tüy toplama eldivenleri işe yarıyor mu daha önce kullanan var mı?

13 CEVAP

Cansumuezza

kediniz önününüzde ekmek gibi yatacaksa evet. benimki gibi oyun oynayıp eldivenle savaşacaksa kesinlikle hayır :D

Fatiko

Eldiven tüy topluyor ama Bi 20 dk taramanız gerekiyor çok sakin bir kediniz olması lazım

minnoskoss_123

Yorumlarını okudum. Hepsi olumlu. Mama sipariş ettim dün. Eldiven de hediye geliyor. Bakalım görçez kullanışlı olup olmadığını:D

Sselin1

Fiyat performans ürünü kediniz uzun süre taratirsa bir avuc tüy çıkıyor. Ama nerde benim kedi eldiveni görunce kaciyor:). kendini taratmayi seven ya da sakin bir kediniz varsa alin

Ayse_naz_G

Bencee urminator tarak alın oun yerie daha iyi. Olur

Deliladilan

kediniz uzun tüylü değilse işe yaramıyor maalesef

Benim kedi eldivene aşık.Görünce kafa sürtüyo .Kendi kendini tarıyo yavrucak.Ayrıca tüyleri normal yada kısa boyutta.

Huysz

Ben hem eldiven hemde kedi taragi aldim almanyadan. Ikisi de tuyleri ustunde birakiyor baya uzun sure tariyorum. Hic taranmadigi zaman tuylerden gecilmiyor. Almanizi tavsiye ederim

Ayse_naz_G

Bence üstteki tügleri aliyor sadece,bi işe yaradığ8 yok onun ben kullandım tuyleri cok etrafa saciyor

pinarcaya

Onun yerine furminator oneririm

Sudeckmkc

Furminator taraklar çok pahalı ve hangisi orijinal hangisi değil anlayamıyorum. Benimkiler taramaya izin veriyor ama max 5 dakika sonra sıkılıyorlar eldiven kullanamam galiba

Tikos

Ya benimkide bu eldivenden ve kedimin tuyleride kisa ama asiri ise yariyor resmen topak topak tuy cikiyor kesinlikle almalisiniz

Sudeckmkc

Cevaplar için çok teşekkürler alacağım en kısa zamanda