Köpeği Balkona Koymuşlar

ciremcakir

Arkadaşlar iyi akşamlar. Yan apartmandaki insan olmayı becerememiş bir yaratık köpeğini akşamları balkona atıyor tahminen yavru 3-4 gündür bu böyle devam ediyor artık bağırmaktan hayvanın sesi kısıldı. Ben bu insanları nereye şikayet edebilirim. Etsem ellerinden alırlar mı?

14 CEVAP

ciremcakir

Bu bildiğin balkonda kapıda üstüne kapalı şu anda yağmur yağıyor eminim ıslanıyordur çünkü balkon kapalı değil

Ayse_naz_G

zabıtaya şikayet ederseniz belki uyarı gelebilir ama alacaklarını sanmıyorum cinsi ne acaba?

Anonymus552223

Alsalar da gidecegi yer daha kotu olabilir.

ciremcakir

Hayvanı göremiyorum direkt evimin hizasında kalıyor

ciremcakir

Samsunda yaşıyorum ve barınaklar çok iyi eminim buradan iyi olur

limis

Ya bizim yan apartmanda da böyle. Adam atmıyor ama balkonun kapısı açık hayvan patliyo sıkıntıdan. Disari hoc çıkmıyor da yuruyuse falan.hayatının en büyük olayı bizim balkona çıkmamız. Uzuyor ama işte barinaklar...

eylulduvarci

Barınakların iyi olduğundan emin iseniz zabıtaya başvurmanızı öneririm

limis

@ciremcakir barinaga haber verdiniz mi

Senairems

Çok merak ettim ne oldu sonuç üzüldüm :(

ciremcakir

Aldılar içeri galiba sesi çıkmıyor. Geceleri bağırdığı için gece polisi aradık zabıtayı arayın dediler aradık sabah dilekçe verin dediler çok ilgilenmediler anlayacağınız

fatmamacit

Bu insanlarin hayvanlara karsi olan zalimliklerini anlayamiyorum.

sand_cat

Bende samsundayım.Eğer kedi olsa KEDİ KASABASI çok güzel bir yer sevgi delisi hayvanlar var.

Gozdetemizel

Ayni durumu bizde yasiyoruz.yan bahcede buyuk irk bi kopek.surekli bahcede ve suan hava 41 derece.nemle birlikte hissedilen sicakligi siz dusunun.hayvan surekli havliyo agliyo.guvenligi ariyoruz soyluyoruz geliyo uyariyo iceri aliyolar yarim saat sonra yine bahceye koyuyolar.deliricem artik

ciremcakir

Gerçekten çok can sıkıcı bir durum arada bağırıyor yine ama genelde daha sakin. Galiba içeriye daha fazla alıyorlar