Çok Acil

Arkadaşklar şuan ağlıyorum.KEDİMİN ÇENE KISMI AYNI ALTTAKİ FOTOĞRAFLARDAKİ GİBİ.Veterinere gitmeme ailem izin vermiyor.Barınağı çağıralım da alsın diyor.AğlamAKTAN ŞİŞTİM.Çok korkunç bir durumdayım.Acıdan anlatamamış olabilirim :((((((((((((

fotoğaflarr net olmaybiklr

27 CEVAP

bgenceli

Eczaneden batikon alın önce ılık suyla yara etrafını temizleyin sonra batikonlayın. Veterinere götürmeden yapılabilecek en iyi şey bu.

İnşallah geç değildir.
Hem yavruları var.
Maaesef bunu bugü gördüm. (10 dk geçmedi)

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Kaşınma varmı hiç gözlemlemedim ama artık bakacağıom.Sokakta tedavi etme ihtimalim varmı lütfen olsun ya.

limis

Dişetlerinde falan bi şey var mı? Yoksa alerji ya da akne gibi ama her halükarda gitmen lazım veterinere.

Dişetleri falan normal diye hatırlıyorum ama emin değilim yarına kadar güzelce gözlemlemeye çalışacağım.Mantar mı bu arada

Bir sirede sirke ile tedavi vardı ama bilemedim

Kuzulu mu balıklı mı önerirsiniz mama olarak bu arada

limis

Mantar değildir bence. Uyleri dokulmus givi durmuyor. Mamayı kuzulu ördekli ya da domuzlu alırsan daha iyi olur.

GÜNCEL

https://urun.************.com/evcil-hayvan/reflex-plus-kuzulu-ve-pirincli-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-414938011?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=58375859247&utm_term=22324008927&ga_prodid=414938011&ga_merchantid=118645981&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAjwiZnnBRBQEiwAcWKfYuuPBJDvf8b8TOSua58ys1TEOZRQMAPklI86w4BmOzWsTtSJFQd1PhoCg8gQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

https://urun.************.com/evcil-hayvan/reflex-plus-somonlu-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-439064312?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=98648302407&utm_term=35249987367&ga_prodid=439064312&ga_merchantid=124327351&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAjwiZnnBRBQEiwAcWKfYpuGm65_Ve6YygHhQ2av4wUVQJa4mTe6X4uB-hMxhwgiWc7EIRTyXRoCw5QQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

İkisinden biri olmalı ailem daha pahalı izin vermiyor sokaktakilere.

Aslında yavrularda var ama ben haleedecem artık ne yapak

Bide daha 2 aylık bile olmadığını düşündüğüm kediye bir erkek kedi çiftleşme hareketi yaptı

limis

Kuzulu olanı alırsan da iyi olur o zaman :)

Emre95

Kaliteli mamaların açık olanınıda alabilirsiniz ayrıca sokak kedisiyse zaten belediye tedavisini yapıyor bulunduğunuz belediyenin veteriner hizmetlerini yada direkt olarak belediyeyi arayın gelip tedavi ve aşılarını yaparlar açık ama kaliteli mamalar var büyük paketlerden bölüyorlar bakmanızı öneririm açık mama yazarsanız *************da çok fazla var brit care tarzı güzel mamalarda mevcut.

Başka sokakta nasıl tedavi ederim ki ?

Batikon demişsiniz emma