Kulağımızda Morarma Ve Yırtık

Rkandu11

İyi akşamlar , daha önceden hiç görmemiştim , zaman zaman kulağını da temizliyorum muhtemelen yeni oldu. Ayrıca kulağında da biraz yırtık var :(( Yardımcı olur musunuz?
(Pazartesi veterinere gidicem)

13 CEVAP

PsLuna

Sakınılan göze çöp batar, siz biraz fazla ehvamlısınız gibi geldi bana. Zaten yeni sahillendiniz yeterince ilgilisiniz bırakın o size alışsın siz ona alışın. Ailenize de kızmak yerine ona nasıl yaklaşmaları gerektiğini anlatın. Bırakın sevsinler. Zamanla gözüne baktığınızda anlayacaksınız ne derdi olduğunu rahatlayın biraz :)

Cansumuezza

o kedilerin kulaklarının anatomik yapısı yırtık değil :Dd

Arthur4

Kanka hepsinde aynı o Update lazim yeni

Gozdetemizel

Ben bi yirtik goremedim.kizarikligi kasiyarak yapmis olabilir onu da goremedim.körüm galiba :)

Cansumuezza

inanın onlar herşeyi hissediyor yanında stresli korkulu evhamlı olursanız onlarda rahat olmuyor vurdumduymaz olmayın ama birazcık akışına bırakın dedim zaten ömrü güzel olsun hepsinin

Gamzessven

Kaşırken yapıyorlar böyle şeyler. Kediler bebeklerden güçlüdür merak etmeyin bu kadar ufak şeyleri kendi bünyeleriyle hallederler sakin olun. Barınakta yaşayabilmişse sizin yanınızda da gayet sağlıklı ve mutludur

Rkandu11

Neredeyse psikolojim bozulacak. Kızımla 12. Günümüz ve ona bakamadığımı düşünerek kahroluyorum. Biraz moralim yerine geldi. Kızarıklık değil de morarma var , kaşıntımız oluyor zaman zaman. Herkese ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum , gerçekten içim çok rahatladı sağolun :)))

Rkandu11

@Arthur4 , ayrıca yorumunuz baya neşelendirdi sağolun ilginiz için :))

Cansumuezza

bu kadar evham yapmanıza gerek yok sakin

Rkandu11

Ben anneme babama bile çok nadiren sevdiriyorum ve kızıma sevmediğim ufacık bir şey yapsalar bile bağırıp kızıyorum gözümden sakınıyorum kızımı o yüzden gerekirse evham da yaparım ki barınaktaki kötü , hapis yaşantısından kurtarmak için sahiplendim. Orda Sağlığı gene normalken burda iyi olmaması çok üzüyor beni , kahrediyor gerçekten. Hep kafamdaki düşünce , ömrü sağlıklı ve mutlu olması için sahiplendim ama hasta diyerek düşüncelere kapılıyorum. Sonra veterinere gideceğimi düşünüp önce kızımı öpüp , her şey çok güzel olacak diyorum birazcık mutlu oluyorum gene :))

Rkandu11

İçim çok rahatladı , inşallah mutlu ve de sağlıklıdır :)) Bütün hayvanların sağlıklı , mutlu ve huzurlu ömürleri olur inşallah :)) İlginiz adına tekrardan çok teşekkür ediyorum , çok sağolun :))

Ayse_naz_G

Bence bir sıkıntı yok :D

Rkandu11

@PsLuna , ilginiz ve düşünceleriniz adına çok teşekkür ediyorum , çok sağolun :))