Mamalar Ve Kumlar

sand_cat

SOKAK KEDİLERİNE kuru mama
1-Matisse
2-Golosi
3-ProNova
4-Brit
5-Reflex
6-Enjoy

SOKAK KEDİLERİNE YAŞ MAMA

1-Schesir
2-Nutri
3-GimCat
4-MırMır

EV KEDİLERİNE kuru mama
1-Orijen
2-Acana
3-N&D
4-BritCare
5-Sanebelle
6-Matisse

EV KEDİLERİNE YAŞ MAMA
1-N&D
2-Naturea
3-Nutri
4-Schesir

KEDİ KUMU
1-Reflex
2-MırMır

(suzionline.com dan çaldım birazcık :)

19 CEVAP

sand_cat

Kuımlar suziden çalıntıdır (eheheheheheh :))

tugbaliee

faydalı sevdim bunu ^-^

tugbaliee

ama N&D kuru mama neden ilk sırada değil ya herkes ilk onu öneriyo djdndkks

Biliyor mu ?
O yüzden hala proplan bonacibo sorulıyor değil mi?
Bence @sandcat haklı . Gayrtte güzel bir paylaşım olmuş

sand_cat

Tşklr @twice_kim_dahyun.

Arthur4

Film adı gibi başlık olmuş

halsey_fan

Çok güzel bir yazı sevdim .

sand_cat

Orijen ve Acana dan ucuz olduğu için diye biliyorum ama nd de çok iyi

cat_noir

Ayn.Acana ve ORİJEN ND den pahalı . Hem uygunluk hem iyi içerikte nd iyi zaten.Amam orijende falan daha çok taze et var hatırladığım kadarıyla.AND de alabilirsiniz tabiiki 2. sırada.(bana sgöre açana orijen aynı)

Faytekin

Bunlari burada ki cogu kisi biliyor zaten, extra bir bilgi göremedim ben.

sand_cat

Kısır Kedi Mamaları
-Matisse
-PetCurean

(biri bana bu mamayı önerdi genelde britcare iyi crazy fln güzel.Peki buu nasıldır sizce?İçeriği kopyalıyorum.Bu da sitenin linki.)

-Bileşim: Kurutulmuş tavuk (20%), pirinç, tavuk unu (% 14), kurutulmuş hindi (% 14), (tokoferoller ile korunmuş) tavuk yağı, pirinç kepeği, kurutulmuş elma, maya, tavuk karaciğeri (% 2), somon yağı, mannan -oligosacharidy (155 mg / kg), fruktooligosakaridler (125 mg / kg), avize ağacı özütü (85 mg / kg), Deniz (ug / kg 50 mg) eklenmiştir.

Kalite özellikleri: % 36 ham protein, ham yağ% 12, ham lif% 5.0, ham kül% 6.6, nem% 10,% 0.7 kalsiyum,% 0.6 fosfor, sodyum,% 0.8,% 0.04 magnezyum.

1 kg besin katkı maddesi: Vitamin A (E672) 22.500 IU D3 vitamini (E671), E vitamini, 900 lU 300 mg, taurin 2300 mg, kolin klorür, 2.100 mg L-karnitin 65 mg (3a700) 650 mg C vitamini (E300), 40 mg niasin, biyotin 1.8 mg çinko (E6) 150 mg manganez (E5) ve 56 mg demir (E1), bakır, 47 mg (E4), 11 mg iyot (E2), 3.7 mg selenyum (E8) 0.23 mg DL-Metiyonin (3.1.1.), 13 mg arginin (3c3.6.1), 11 mg L-lisin (3.2.3.) 9 mg, sodyum heksametafosfat (E452i) 710 mg. Omega 3: 0.28%, Omega 6: 1.57%.

https://urun.************.com/evcil-hayvan/brit-care-cate-missy-sterilised-kisirlastirilmis-yetiskin-kedi-mamasi-2-kg-430963541

limis

Brit care missy kedi yiyorsa içeriği fena degil. Benim 2 kedim de yemedi. Disardakilere verdim çoğunu. Hala duruyor onlar bile pek gönüllü yemedi.

Tam1cat

Matisse ve Golosi de kötü ya da sokak kedilerine verilebilecek kadar uygun fiyatlı mamalar değil. (sokaktakiler için alacak bütçesi olana da saygı duyarım, keşke herkes alabilse) Golosinin taurin miktarının matisse kadar yüksek olmaması dışında içeriği gayet güzel. Tabi bir n&d içeriği beklemeyin. Ama matisse ve golosinin reflex, enjoy, pronova gibi mamalarla bir tutulması ne kadar doğru bilemedim. Bu noktalar dışında çok güzel bir paylaşım olmuş, elinize sağlık

sand_cat

Ben en iyide aza doğru sıralama yapotım.Bütçesi olanlar için o malara iyi.Asla o mamaları 1 tutmujyorum zaten et içeriği çok farklı

Faytekin

Ben paylasim kotu olmus demedim zaten, haala Proplan Bonacibo sorulmasi bunlarin bilinmedigi anlamina gelmez, insanlar kullanmasada merakından da sorabiliyor,suzi de defalarca anlatmasina ragmen haala ona da soranlar var,benim anlatmak istedigim bu mamalar kumlar burada defalarca konusuldu tartisildi,tartisilmaya da devam edecektir, o yuzden cogu kisi biliyor zaten dedim,yanlis anlasilacak yada alınacak bişey yok bunda