Köpeğimin Irkı Ne?

sutlac568

bir hafta önce barınaktan kırma küçük ırk bir köpek sahiplendik. neyin melezi olduğunu çok merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim

11 CEVAP

bayfelix

@Arthur4 biladerim icin

bayfelix

gorgi ve golden rotviver melezine benziyor bizim mahalledede buna benzer bir kopus vardı

Arthur4

Bu köpek aşırı tatlı bana verir misiniz lutfennn ciddi hayatımda gördüğüm en tatlı köpek olaabilir yüzüne bakkkk

Arthur4

Çok tatlı pirinç ve süt melezi sütlaç

minnoskoss_123

Tipe bak:)

@Arthur4
Skdkkdjdndds

Luckysmom

Ya çok tatlı şapşike bak :)

sutlac568

eheh teşekkürler valla ben de barınakta ilk gördüğümde rüyalarıma girmiştim aşık olmuştum hayvana

minnoskoss_123

Orta boy mu küçük mü?

sutlac568

küçük

sutlac568

eheh teşekkürler valla ben de barınakta ilk gördüğümde rüyalarıma girmişti aşık olmuştum hayvana