Salyamsı

Arkadaşlar bugün beslediğim 2 aylık 8lduğunu tahmin ettiği yavru kedi halsiz ve ihtaşsızdı.Ağzındada salya vardı şeffaf.Ne olabilir ki?

11 CEVAP

Birde burada güvenilir veteriner yok.Hatta onlarda ÇOK ama ÇOK uzak.

UPDATE

kEDİNİN AĞZINDA SALYADAN BAŞKA TUHAFLIK YOK.iŞTAHSIZ VE HALSİZ.ısınmak ister hggibi.

GÜNCEL

basakinanc

Henüz iki aylık olduğu için tabii ki ısınma, anne altında olma gibi ihtiyaçları olur ve yalnız başına sokakta kaldıysa korkuyordur. Yavru kedilerin bu hallerinde sıcak su torbası etkili oluyor diye biliyorum. Gerçi şu an havalar sıcak kaynar su ile hazırlamasanız bile bir sıcak su torbası hazırlayıp altına koymayı deneyebilirsiniz. İmkanınız yoksa bir büyük pet şişeyi kaynar olmayan sıcak suyla doldurup bir battaniyeyle sarıp altına koyabilirsiniz o şekilde de. Salya konusunda da şeffaf salyanın bir hastalık belirtisi olup olmadığını bilmiyorum ama bana normal geldi. Bir süre daha gözlemleyip bir aksilik olup olmadığına bakabilirsiniz.

Aslında annesi var ama haygan halsiz ve ısınmak ister gibi

Bugün hiç mama yememesi üzdü mamauyı su ile ıslayıp bile verdim yık yok.

basakinanc

Bilemiyorum, yoğurt ya da yaş mama vermeyi deneseniz? Belki yer.

Yaş Mama vericem.İnşallah yer

Yaş mama ve yoğurt btmiş.Evde DOST marka yoğurt var?

7ıktkı7d

GÜNCEL