Pire Belası

dlwlrma

Sokaktaki kedim 60 günlük yavrularından 4 ü ölmüştü.Ölülerini alıdık ve hallettik.Fakat evi pire bastı.Eğer başka evlerde girerse ben bittim.Ya kediyi ayırır ya başka bişe yaparlar.Kedşmpnde tek yavrusu kaldı Oda pireli ama tedavi için yanına inmeliyim.Yardımmm

17 CEVAP

Tam1cat

Soruyu net anlamadım. İnmeliyim derken ne kastettiniz? Evde pire yumurtası varsa ilaçlatmadan gitmeyecektir. Kedilere de dış parazit damlası yapın.

dlwlrma

Kedinin tedavisi varda onun için aşağ ıbahçeye inmem gerek.

dlwlrma

Arkadaşlar anneye pire damlası yapamıyorum yavrusu vs yalıyor.Yalarsa sakıncası olmayan ne var?Pireden damla dışında nasıl kurtarın kedimi?

limis

Pire taşması alabilirsiniz veterinerden ama gereksiz olur pahalı baya onlar. Bi süre ayırın farklı odalara diyeceğim ama yavrudaki pire anneye gecer tekrar. Biraz bekleyip ikisine birden damla damlatin bence

dlwlrma

Yavru sütten kesilinze sahiplenecek birini bulduk.Daml damlatıp vereceğiz.Anneyede daml yaparım o zaman.B0tçem varsa da tasma

Tam1cat

Kediler 60 günlükten büyükse yaptırabilirsiniz damlayı. Tasma takmanız da yavru annesini yaladığında ya da ısırdığında sorun olacaktır. Damla en güvenlisi.

Tam1cat

Tabi yine de ayrı tutmanız gerekecek

dlwlrma

Yavru 60 günlük tam.Ama anne yavrusunu çok yalıyor damlayı yaşayınca bir şey olmasın?

Birde şu tasmayı buldum çok ucuz ama...

https://urun.***.com/kedi-bakim-ve-saglik/fx-pet-kedi-pire-ve-dis-parazit-kene-tasmasi-P286081043?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw0ZfoBRB4EiwASUMdYeiopNdd2EHGxhajzLdKdyKMNurw0jikagdBxmF4dD5e8VZszhoMLRoCR3IQAvD_BwE

dlwlrma

Linki kopyalayı arama motoru uza yapıştırırsanız çıkar.Tıklayınca farklı bişe çıkıyo

dlwlrma

https://urun.***.com/tasma-ve-kunye/fx-pet-kedi-kopek-bit-pire-tasmasi-35cm-P352102733?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw0ZfoBRB4EiwASUMdYTu8CawmmNdS2pQDRF4WCYohxTZakaO8B8MxmqLnTvym5T_WT71lKxoClVIQAvD_BwE

limis

Bem veterinere sarılganları kastetmiştim bunu bilmiyorum. Anneyle yavruyu ayrı tutun 2 gun. Yavruya broadline damlatiliyormu bilmiyorum veterinere sorun. Anneye gönül rahatlığıyla damlatabilirsiniz yavru emmiyosa

limis

*satılanları

dlwlrma

Tasma bu

dlwlrma

Tşk