Güvenilir Site

Bu yataktan alicam ama alip beğenen güvenli bir site önerecek var mı?

11 CEVAP

Musege

Satıcı puanına, yorumlarına bakın ona göre alın.

GULLUKAVAK

ben aldım ama kedım ipleri kopardı maalesef çok sağlam cıkmadı

Anonymus552223

*** guvenilir alin ordan

Ayse_naz_G

ben tarak aldım çimen için yarın kargoda dendi ama 2 ay oldu,kutuyu açarken ben ne sipariş ettimki diye düşündüm. Çok sonra getiriliyor.

Ayse_naz_G

sarı tarak dedim kırmızı gelmiş.

Ayse_naz_G

hatta abartmıyorum orjinal orjinal dediler çakma çıktı kötü bir plastik kokuyordu.

Tüh ya kışın özellikle dışarı çok çıkmıyor ve beni bunaltıyor ama benimki büyük öyle kopartacagini zannetmiyorum birazda kilosu var dedim acaba taşır mi

Gozdetemizel

Cagla hanim ikeadan sepet alin.altina duvar rafi tutturmak icin olan aparatlardan.icine de bir minder.biz cozumu boyle bulduk hemde cok saglam oldu.resimlerimin icinde sepetin fotosu var inceleyebilirsiniz

Çok harika olmuş ama boluda ikea yok :D birşeyler bulucaz artık

Gozdetemizel

Farketmez bu tip bi sepeti internetten alip altina da raf tutamaci bulursunuz Bolu’da.o cama yapisan diye satilan zimbirtilar atıyo sicakta ve yavrucak uyurken lambur lumbur yerde buluyo kendini

:D benimki korkak bide hiç hayal edemiyorum. Teşekkür ederim :)