Kedim Eve Çişini Yapıyor İmdattttt

Bademduman

Selam arkadaşlar bugün sabahtan beri kedim eve çişini yapıyor 2 yaşında normalinde yapmazdı ama anlamadım neden bir kaç gündür de ara ara kusuyor bu gün de denedi kusamadı

11 CEVAP

BalliBadem

Kızıştı mı ki

Gamzessven

Kısır mı kediniz

Sedanurdrl

idrarın rengi nasıl

Bademduman

Kısır 8 aylıkken kısırlaştırdık idrarın rengi de açık sarı acaba eve gelen misafirlerden mi rahatsız oldu olabilir mi

Gamzessven

Olabilir eğer kalabalıksa ve stres altında kaldıysa

Merloli

Kusmanın sebebini bilmiyorum ama kediniz eğer kısır değilse kızgınlığa girmiş olabilir ayrıca size birşey anlatmak yada dikkat çekmek için idrarını etrafa yapıyor olabilir.

Bademduman

Bu ara çok gelen oldu pek de misafir sevmez ondan olacağını düşünmemiştim hiç misafir geldiği zaman ortalıktan kayboluyor zaten

Gamzessven

Kusmaya çalışması da tüy yumağı atmaya çalıştığı için olabilir. Malt macun kullanıyor musunuz

Amon

Benim kedim de kalabalık misafir geldiğinde ve bir iki günden fazla kaldıklarında kum kabının yanına kakasını yapıyor ve çok durgunlaşıyor. Kusma konusunu bilmiyorum ama.

kusması idrar yapması bazı ciddi hastalıkların habercisi olabilir. buraya yazmanız çözüm olmayacaktır veteriner görmeli hemde en kısa zamanda

Bademduman

Evet malt macunu kullanıyorum götürdüm doktora stresten olabilir dedi yavaş yavaş normal haline döndü