Sahiplenip Tedavi Ettirecek Kimse Var Mi?

Deliladilan

Bu yaziyi yazabilmek icin iki hafta bekledim anca aglamalarim bitti gucumu topladim yaziyorum. Bebekliginden beri bende olup su an 10 aylik olan tertemiz sevgi dolu ogluma yeni sahiplendigim yavru kediden mantar bulasti. Tabii bana da. Kedilerimden aglayarak da olsa uzaklasmama, ilac, krem kullanmama ragmen bende hala yeni yeni yaralar cikiyor. Kucugu sahiplendirmek kolay oldu cins kedi oldugu icin ama benim tuxedo oglumun surati ve yaralalari yavrudan daha beter.
O tertemiz yuzu gitti yerini kanli yaralara ve kulaklara birakti. Ben fazlasiyla zarar gordugum icin artik hicbir sekilde temasa geçemiyorum. Bahceye alistirmaya calistim olmadi alismis ev hayatina aşırı korkuyor surekli tedirgin ve bu benim psikolojimi alt üst ediyor. Elbette veterinere goturup mantar aşısı yaptirdim 15 gun sonra tekrar goturecegim fakat bu surecte onu bodrumda veya bahcede biraktigim icin her gun kendime lanet ediyorum.

**Şimdi sorum şu; yalovada yasiyorum ve istanbul bursa kocaeli her neredeyseniz getirebilirim sahiplenmek istemeseniz bile sadece iyilesene kadar onunla ilgilenecek guzel kalpli insanlar var mi aranizda? Masraflarini ben karsilarim yeter ki yavrum duzelsin baska bir sey istemiyorum. **