Virbac Mama Nasıldır? Ayrıca Hill's Ve Acana?? Gelin Konuşalım, Tartışalım.

baranos

Merhabalar,
Hayatımda bir çok sürüngenden kemirgene, su hayvanlarından köpeğe kadar bir çok hayvana baktım. İlk defa bir kedi sahibi oldum, kızım 2.5 aylık British Shorhair, Veterineri Balmumcu'daki Vetplus, hekimi Virbac Yavru Mamasını önerdi ve satın aldım. Bu mamayı deneyen, karşılaştırabilecek önerisi olan varsa sevinirim.

Kedi mamamın içindekileri yazıyorum;

Susuz domuz ve kümes hayvanları proteini, hayvansal yağ, hidrolize hayvansal protein, patates nişastası (en az% 8), bütün bezelye (en az% 6), pirinç, lignoselüloz, tarla kabuğu, mineral tuzlar, balık yağı, pancar posası, keten tohumu, frukto-oligosakaritler, psyllium lifi, maya betaglukan, kitosan, kurutulmuş enginar yaprağı ekstresi, pastörize Lactobacillus acidophilus.

Veteriner HPM ™, yapay renkler veya tatlar içermez.

https://i.hizliresim.com/r0mnvP.png

1 Hafta Sonra Güncelleme;

Hill's tavuklu kitten mama aldım bu nasıldır? Acana kedi maması önerir misiniz? Hill's e çok iyi diyorlar ama mısır ve tahıl var bunlar gerekli mi? Teşekkürler.