Yavru Kedim İçin Hangi Mamayı Kullanmalıyım?

rabiakrmn

merhabalar, benim 3 aylık bir oğluşum var. bir aydır bende ve reflexin yavru kedi mamasını kullanıyoruz fakat pek beğenmiyor. içeriği kaliteli ve uygun fiyatlı bir mama arıyorum ne alsam bilemedim, yardımcı olur musunuz?

12 CEVAP

limis

Matisse alabilirsiniz.

ND,MATİSSE.BRİTCARE,PETCUREAN,SANABELLE alabilirsin.

Zynpkck

Matisse eğer olmassa golosi alabilirsiniz :)

darknight53

Arkadaşlar burda reflex fiyatlarında bir mama tavsiyesi istenmiş sizin söylediğiniz mamaların fiyatlarına tekrar bakar mısınız lütfen :D Kediniz yiyebilir mi bilmiyorum ama aro nun kedi maması içeriğine göre çok iyi fiyata sahip ama yavru kedi maması görmedim o markanım . Şahsi fikrim üstünde yavru kedi maması yazmazı çok elzem değil bu ayarda markalar tane boyutunu birazcık küçük yapıp birazda bitkisel protein veya kalitesiz protein miktarını arttırıp yavru kediler için diye kakalıyorlar . Yavru kedim için yetişkin kedi maması kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok . İçeriği iyiyse ve kediniz o mamanın tanelerini kırabiliyorsa ki büyük ihtimal kırar , yetişkin maması alabilirsiniz . Yada reflexin farklı aromalarda mamalarına bakabilirsiniz en kötü . Bende golosi tavsiye ederdim çünkü 20 kg lik paketi fiyat içerik canavarı ama pek kolay bulunabilir gibi durmuyor internette , skt gibi sorunlar yaşayabilirsiniz ayrıca .

LIGHTNING

N&D tavuklu ve narlı yavru maması tavsiye ederim

Sselin1

Icerigi kaliteli ve uygun fiyatli olarak matisse tavsiye ederim reflex kadar uygun degil fiyati tabi reflex alabileceginiz en ucuz mamalardan cunkü cogu kisi sokak kedilerini beslemek icin kullaniyor. Matissenin 10 kiloluk paketini alirsaniz kilosu 25 liraya geliyor.

SistraMila

Gerçekten,

SistraMila

Pardon yanlış gitti.

Serapclbyrm

Hills kitten Avrupa'nın en iyi maması.

Gamzessven

Hills mi Avrupanın en kaliteli maması hajsksks yurtdışında market maması olarak satılıyor.

rabiakrmn

n&d vs tarzı mamaların iyi olduğunu ben de biliyorum belki bir iki ay alabilirim fakat uzun süreli düşünüldüğünde karşılayamam, reflex de arkadaşım kullandığını ve bi sorun yaşamadığını söylediği için aldığım bi mamaydı ki ben de hiçbir sorun yaşamadım. reflex kadar uygun bir şey beklemiyorum o yüzden, sadece kaliteli sanılan ve o yüzden pahalı satılan mamaların bile içeriği iyi değil ve kedilerde sorun yapabiliyor. yani çok pahalıya kaçmadan alabileceğim orta fiyatta içeriği kaliteli bir mama sormuştum, matisse 10kg bana da mantıklı geldi ona bakacağım sanırım

BritCare ve GOLOSİ te bütçen tetiyor galiba.Onşarıal.