Kızım Kaçtı

limis

Gece nerden gitti bilemiyoruz ama evde yok hic bir yerde. Çıkıp araba altlarına falan baktim hic bir yerde yok. Gece çıkıp arayacağım tekrar ama geceleri sokagimiz daha sesli oluyor. Bulabilir miyim sizce?

49 CEVAP

Anonymus552223

Kediyi bulun da paraziti sonra dusunursunuz bence.. hem bisey olmaz hemen o asilarin koruyucu etkisi de var. Koydeki kopegimize yazin basinda yapiyoruz butun yaz kene pire olmuyor

Anonymus552223

İnşallah bulursunuz cok uzaga gitmemistir, ufak tefek yerlere bakin, apartmanda bodrum çati , diger katlarda dolaplar vs varsa iyi bakin

Zynpkck

Bence siz kedinizi bulmaya odaklanın sağlıkla olsunda gerisi boş bence pire filan yaparsınoz damla yıkarsınız pire şampuanıyla geçer biter

Anonymus552223

Eger alişkin degilse kesinlikle gitmez gidemez, korkudan sinmiştir bir yere. Orada degildir falan diye düsünmeyip her yere bakin bence, napacaklari nereye girecekleri belli olmuyor onlarin.

Anonymus552223

Sizi duysada gelmez senmsinize korktugu icin.

zeyneporar

Kedimizi bulduk dışarıda değilmiş sabahtan akşama kadar gardırobun içinde uyumuş gardırobu bir açtık ve oraya kaç kez baktık görmemişiz sizde öyle heryere bakın

Bizimkiler bir kaçtı mı 1 hafta bulana aşk olsun... En az 3 gün alemlere akıyorlar. Kızgınlık döneminde sizi duysa da bilerek gelmez. Zaten o dönemde yemek bile yemeyi unutuyorlar ya da yemeği umursamıyorlar. Kediniz hiç dışarı çıkmadıysa kaybolabilir ama dışarıyı biliyorsa döner. Bir de üzgünüm ama dışarıyı öğrenmemiş kediler arabaları da öğrenemiyorlar. Biz de çok oldu arabayı bilmeyen kedilerimizi kaybettik. Umarım sizinki biran önce döner.

O zaten çıkınca ne kadar uzaklaşabilir bir bilseniz. Sizin sokağınızda kalmaz erkek kedilerden kaçacam diye kim bilir nereye kadar gitmiştir. Kızgınlık döneminde kediler kaçar erkekler kovalar, kim tutarsa artık. Benim kızım kendisi çok küçükken erkek kediler bahçeden kaçırıp zorla hamile bırakmıştı. Geldiğinde iki gözü kapalıydı kör kaldı zannettik. Kafasını kuma bastırmışlar hayvanın. Zaten o kadar yer varken kumuna yapmaya gelmez. Ama mutlaka çok bağırarak çağırın. Çağırmaktan vazgeçmeyin. Erkek kediler çevresindeyse şuan zaten onların elinden kurtulup gelemez ama en azından 3 gün geçince ya da 1 hafta çok yüksek sesle ismini bağırarak çağırın.

ceylank

Lütfen aramaktan vazgeçmeyin, benim de kedim 2 ay önce veterinerden kaçtı, bilmediği çevre olduğu için eve gelemedi. 4 gün sonra yine aynı çevrede buldum. Sabah akşam uyumadan sürekli aramıştım. Emin olun o çevreden uzaklaşmıyorlar. Çevre yerleri aramaya devam edin. Umarım tüyü kadar şansı olsun ve çabucak bulursunuz.

limis

Çatıya kadar gidemez zaten pencereyi kullandığını sanıyorum. Kizginliktaydi ne kadar uzaklaşabilir bilemedim ama sokakta ne kadar araba varsa hepsinin altına baktım yani. Daha uzağa gitmiş olabilir mi dersiniz?

minnoskoss_123

İnşallah bulabilirsiniz. Bulamazsanız kayıp ilanı yapın, paylaşın felan. İnşallah bulunur.

limis

Ben onu saklandığında evde bile zor buluyorum ama ya. B8 ara sesini duydum sandım ciktim tekrar. Yan apartmanda 2 tane köpek var yine de aramızdaki bahçeye baktim. Karşı apartmanların bahcelerine üst sokaklardaki bahçelere garajlara. Ya cok iyi saklandı ya da sesimi duyuramadım ben.

Anonymus552223

Sabahin körunde 5 6 gibi arayin gece de kalabalik olirsa. Hem acikir o zamana kadar gelir belki. Mama kabini şıngirdatin

İnşallah bulursunuz :(. Kumunu falan koydunuz mu kapının önüne?

Gozdetemizel

Ayni gun geldi valla.onlarin şansi evin yanindaki restoranin bahcesinde cok kedi olmasiydi,sanirim cok uzaklasmamis.ama bildigin 3. Kattan merdivenlerden inip cikti apartmandan yani.umarim cabucak gelir.gece sessizlikte sizi daha iyi duyar.girdigi yerden cikar belki.nasi gitmis heeyer kapaliyken hic anlamadim ki :(