Cinsini Ogrenmek İstiyorum

Cemreserap

kucuk bir kiz mutlu olsun diye alinmis sonra verilmek istenmis ben sahiplenmek istiyorum ama apartmanda bakabilirmiyim sahipleride cinsini bilmiyormus acikcasi bende alip 2 ay sonra vermek istemiyorum o yuzden arastirmak istedim

12 CEVAP

Anonymus552223

Cinsini bilmiyorum ama cok guzel. Eger duzenli gezdirirseniz apartmanda sorun yasayacaginizi sanmiyorum.

Shaco

cinsi border collie(büyük ihtimal) yada kırmalanması, köpeğin davranışları sizin yetiştirme tarzınızla alakalıdır cins sadece bazı davranışları etkiler internetten köpek bakımı hakkında bilgiler öğrenebilrsiniz detayları var.

Cemreserap

Evet cok tatli Aslinda cinsi cokta onemli degil apartmanda bakabilmem onemli kucuk kafes hayvanlari baktim hala bakiyorum ama kopek ilk kez sahiplenicem ve kopekler konusunda pek bir bilgimde yok

Yrim ben onu

toffy_the_cat

1 , 2
3,4,5 .Ben bunlara benzettim.Eğer bu cins ise Bordel Collie Chocolate ama.Sokak köpeğide olabilir :)

toffy_the_cat

Bu'da yetişkin hali :)

(umarım bu ırktır yanlış olmasın )

Cemreserap

Bazi uygulamalar varmis ne kadar sagliklidir bilmiyorum ama fotograftan kopek cinsini buluyormus oradada sizin soylediginiz cinsi gosterdi

Cemreserap

Tesekkur ederim evet arastirmaya basladim tuvalet egitimi ne yer aşısı vs

Shaco

tuvalete eğitimi köpeğe tuvaletini yapacağacağı yeri öğretmek metodtları var youtubede
ped alman lazım

Shaco

bu eğitim çok önemli öğrenene kadar ona zaman ayırman ve sabırlı olman lazım kolayca öğreniyorlar genelde :)

Cemreserap

Gozumu en cok korkutan da tuvalet egitimi zaten bir suredir kopek sahiplenmeyi dusunuyordum ve hep bu nedenle erteliyordum umarim basarili olabilirim :)