Çok Mutluyummm

Sulecrn

Arkadaşlar sizinle tüm zorluklarımi paylaşıyorum. Bu mutlu anımı da paylaşmak istedim . Sizlere bonacibo markasını sormuştum. Tanıdığım bir kedi sahibi vardı. Youtubede ve instagramda bayagi bir takipçisi var onalara da sordum ve onlar da mira icin kendi kedilerinin sevmediği royal canin kitten mamasindan 5 kg ücretsiz göndereceğini söyledi. Cok mutlu oldum. Ve bunu size de söylemek istedim. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler ❤

17 CEVAP

Gamzessven

Bence de tek seferlik 5 kg bitirebilirsin ama bitince kendin alacağın zaman royal canin alma

Anonymus552223

5 kilodan birsey olmaz, bedava sonucta versin ne olacak ki.. o kadar da degil yani. Ama para verip alincak marka degil o da ayri

Arthur5

Pff burdan fln duydukları yla konuşup duruyolar hala bu bebeler ver kardesim ne guzel hediye gelmis bes kg sanki Royal canin icinde at eti var parasini hak etmiyor sadece o fiyata daha iyi mamalar var olay bundan ibaret

Zynpkck

5 kg yedirin nolcak o süre içinde para biriktirirsin daha iyi mama alırsın

Ahsenbb

Gerçekten şok içinde okuyorum burayı.Mama hediye almış ve bunu mutlulukla anlatıyor.Verme ne demek ne kadar ayıp.Mama içeriği nedir ne iyidir ne kötüdür bilmeden hemen bir önyargı.Evet birçok mamaya göre fiyat performans açısından istekleri karşılamasa da kalitesiz sayılacak bir mama değil.O fiyata daha iyisini alırsın ama elindeyse de yedirirsin bu kadar.Dar görüşlü olmayın.

Fatiko

Kedinizin gelişimi ve kilo vermemesi için zengin içerikli mama yedirin. Benim kedim saçma bir Drun mama tavsiyesi yüzünden bir sürü kilo verdi değiştirince kendine geldi hayvancağız

bappatan

Bu sayfada genel-geçer kabul gören bazı kurallar var. Mesela şu mama iyi bu mama kötü. Neye göre? Arkasında yazan içeriğe göre. Keşke herkes içerik okuyarak veteriner de olabilse değil mi? Arkadaş ne güzel mutluluğunu paylaşmış keşke hepimiz mama hediye alıp hediye edebilsek. Ama burada herkes içerikçi herkes kurallara uyuyor ve herkes birbirinin hevesini kursağında bırakıyor. Mission completed. Benim fikrime göre Royal Canin öyle öldüren bir mama değildir ve hediye eden kişinin gönlüne sağlık umarım hepimize örnek olur :)

minnoskoss_123

Bence de vermenizde sakınca yok. Mama bitince bütçenizi aşmazsa içeriği daha iyi olan mamalardan kullanın bence. Umarım kediniz de sizin gibi sevinir:)

Sulecrn

Çok teşekkür ederimm hepinize

toffy_the_cat

Verme!

toffy_the_cat

Hevesim kursağında kaldı ama Royal Canin gereksiz pahalı ve içinde et yok

Sulecrn

Yani vermeyeyim mi

Sulecrn

Peki teşekkür ederim

Sulecrn

Ben 5 kg yi yedirecegim eger sonunda olumsuz seyler olursa değiştiririm hepinize teşekkürler ❤

toffy_the_cat

Gömün siz takmıyacağın ve uzatnayacağım.Ben yaşadıklarımı söyledim.