İlk Defa Köpek Sahibi Olucam Tercihim Kesinlikle Doberman Sorularım Var

ardacelik

İlk defa köpek sahibi olucam dobermandan keainlikle vazgeçemem aşığım bu ırka sizden onun üzerinde baskınlık kurmam ve itaat etmesini sağlamak için öneriler bekliyorum itaat eğitiminin nasıl verileceğini öğrendim cesar millanım da kitabımı alıp okuyacağım 2016 yazında alırım biyük ihtimal allah nasip ederse ve evde kendim eğitmek iatiyorum önerdiğiniz kitaplr olsun baskınlık kurma itaat ettirme olsun önerileri ve biligisi olanlarda yardım istiyorum daha önce 2 hafta bir çoban köpeğine bakrım 6 aylıktı 2 haftada bişe bişryler öğrendi şimdiden teşekkür ederim