Kedim Kayıp

kgnmert

Kedimi yaklasik 5gundur besliyorum bize de gayet bağlı olduğunu düşünüyorum fakat 5-6 saatliğine misafirliğe gittik ve geldiğimizde kediyi bulamadık şu anda heryerde gecenin köründe arıyoruz sizce uyuyormudur veya eve gelirmi hic iyi değilim

13 CEVAP

kgnmert

Geçmiş olsun umarım oyle bir şey olmaz sabahı bekleyeceğim umarım kavusurum herhangi birşey olursa da yazarım teşekkürler

kgnmert

Bulduk sukurler olsun ki sapsik gibi inek ahirina girmiş ordanda korkup çıkamamış sağolsun komşulara sorduk da öyle bulduk

Bizde de öyleydi kasabada olmama rağmen bahçeme getirdiğim yavru kedi yok oldu. Sonradan öğrendim ki çocuklar almış hayvanın kulağını kuyruğunu sıkıştıra sıkışıtıra eziyet etmişler hayvan onlardan kaçıp araba motoruna girmiş çıkamamış araba çalışınca ölmüş.

kgnmert

Bulduk sukurler olsun ki sapsik gibi inek ahirina girmiş ordanda korkup çıkamamış sağolsun komşulara sorduk da öyle bulduk

BenNisa

Sizin için çok sevindim :D

kgnmert

Fakat şimdi de ilk defa görmüş gibi davranıyor umursamiyor bile geri eski haline donermi

Sizi üzmek istemem ama yavruysa %100 biri almıştır. Ya çocuklar alıp oynayıp bir yere attırmıştır ya da biri iyi niyetle eve almıştır. Birinci seçeneğin olasılığı daha yüksek :/.

kgnmert

Burada zaten bir kaç adet ev var şehir değil çoluk çocuk yok yani ama emin değilim umarım geri döner

kgnmert

Herkesin zaten tavuğu vs. Olduğu için kedi de alacaklarıni sanmiyorum

Bahçenizde bakıyorsunuz sanırım. Eğer öyleyse isterseniz bahçeye ev olarak görebileceği güvenli kapalı bir yer yapın. Kulübe gibi. Mama su kabı orda olsun falan. Benimsemesi açısından iyi olur diye düşünüyorum

kgnmert

Bayram için memlekete geldiğim için suanlik bahçede besliyorum fakat 2 gün sonra ev hayatına geçiş yapacak ev içinde birçok araştırma yaptım

ecrinnurAslan

Kedizeytinvepeynir in dediğine katılıyorum

ecrinnurAslan

yavruysa çocuklar çalıp götürmüştür