Yavru Köpeğimin Göbeğinin Üstünde Bir Baloncuk Çıktı Ne Yapmalıyım?

2005sahra

1.me yapmalıyım?
2.çok önemli birşey varmıdırki?

17 CEVAP

sirindostum

  1. Veterinere götürün .

  2. Evet , meme timörü olabilir .

AllyNewt

En kısa zaman ne zaman? Yani hem acil diyorsunuz hem de takip haliniz gösteriyor ki acil değil sizin için. 200 tl pahalı ise neden devletin veteriner fakültesine gitmiyorsunuz? O da mı pahalı? O zaman ne demeye hayvan besleme kararı aldınız? Hayır anlayamıyorum açıklayın isterdim.

2005sahra

Lütfen hemen yazın

2005sahra

Ama bir beze gibi duruyor bir kere bastırdım ve cırladı tam göbeginin ortasinda

izzy

Hala takip ediyorum bir foto atmak bu kadar zor olmamalı

2005sahra

Lütfen hemen yazın

kedi_sever123

parazit olabilir geçmiş olsun veterinere götürün mümkün mertebe ayrıca okumanızda fayda var ;
http://animallia.com/index.php?id=99

2005sahra

Ya burda ersey pahali bi veterinere cikmak 200 300 tl

2005sahra

Ya burda ersey pahali bi veterinere cikmak 200 300 tl

izzy

Foto atın bari görmeden nerden bilelim ki

aycamnkse

gerekiyorsa 200-300 tl vermelisiniz.onemli olabilir giz ardi etmemek lazim dikkat edin ve en kisa zamanda bir veterinere goturun.gecmis olsun

firatbasaran

Sorumluluğunu üstlendiğin canlının ihtiyacı varsa bu parayı vermelisin. Eğer durumun yoksa veterinerle konuş fiyat konusunda sana yardımcı olsun. Ama tedavi ettirmeyi gözardı etme.

2005sahra

En kisa zamanda fotosunu aticam

kedi_sever123

Öncelikle geçmiş olsun siz evinize aldığınız canlının sorumluluğunun farkında olmalısınız ki bu canlıyı büyütebilesiniz sağlıklıca kediler ve köpekler büyümeyen bebekler bi bebek kadar masraflılar ail demişsiniz kaç gün oldu parazit olabilir bana göre. 200 300 tl olayına gelince özel veterinerlere gitmeyin devletin de veterineri var anlayamıyorum acil deyip günlerce beklemenizi bari bi fotoğraf atın da ona göre yorum yapalım.

ElifACAR

O baloncuğun adı fıtık ve 6 aylık olana kadar kendiliğinden geçer. Geçmezse veteriner çok ufak bir operasyonla alır. Benim köpeğimde de var.