Beaphar Duo Active Malt Paste

Iremodi

Kedim internetten aldığım maltı yemedi ve maltın görüntüsüde çok koyu kedime nasıl yedirebilirim patisine felan sürdüm ama yine yemedi

16 CEVAP

pinarcaya

Yas mamasina koyarak deneyebilirsiniz

Iremodi

Denedim farkinda olmadan yuttu malti ama keske internetteki gibi tupden yese

Zoovital da fiyatına göre iyi

Etkilemez, hatta ameliyattan sonra yumuşak şeyler tüketmesi daha iyi olur. Yaş mama verebilirsiniz ameliyattan sonra bir iki gün.

Iremodi

Ameliyattan sonra zaten 4 veya 5 gün yaş mama kullanmayı düşünüyorum yaş mama stokladım dolaba 4 paket

Bazı kediler malt yemeyi sevmezler benim kedimde sevmiyordu paketten yemiyordu patisine veya ağız kenarına sürün her gün böyle yaparak alıştırabilirsiniz

pinarcaya

Malti da yas mamayi da her gun vermenize gerek yok nasilsa. Ikisini ayni anda verirsiniz. Kediler genelde gimcatin maltina bayiliyor aklinizda olsun.

Iremodi

Biryerde gimcatin maltında şeker var diye okumuştum yüzden gimcat almadım eğer şekersizse birdahakine onu alayım

Gimcat şeker içermiyor. Ve evet gimcat’e hayır diyen kedi görmedim.

Iremodi

Birde yarın kısırlaşıcak kedim ameliyatan çıkınca malttan versem vücudunu etkılermi?

Iremodi

Dün kedim kısırlaştı ama yaş mama veremem hekimimiz yasakladı 7 aylık erkek kedim 4 kilo 200 gram olmuş kuru mamayı ıslatarak veriyorum dün akşam da mama yedikten 30 dk sonra kustu sanırım narkozla birlikte çıkardı mamayı

Iremodi

Dün kedim kısırlaştı ama yaş mama veremem hekimimiz yasakladı 7 aylık erkek kedim 4 kilo 200 gram olmuş kuru mamayı ıslatarak veriyorum dün akşam da mama yedikten 30 dk sonra kustu sanırım narkozla birlikte çıkardı mamayı

Narkozu tam içinden çıkaramadan mama vermeyin

Geçmiş olsun en kısa zamanda inşallah iyileşir

Yaş mamayı veterineriniz niye yasakladı ki? Kilo alır diye yasakladıysa haftada bir/iki defadan hiçbir şey olmaz. Hatta aksine kısır kediler sürekli kuru mama yerlerse idrar yolu ve böbrek problemi yaşarlar.