Sokak Kedileri İçin 15Kg'ı 150 Tl'ye Kadar Mama Tavsiyesi

Escaper

Merhaba,

Sitemizdeki kediler için 15kg'ı 150 tl'ye kadar alabileceğim en iyi mama hangisidir sizce?

Daha ucuza Enjoy, Aro vs almıştık ama onları yemeyince bütçeyi biraz arttırıp daha iyisini alalım dedik ama fazla sayıda kedi olduğu için ayda 40-50 kg mama gidiyor ve ancak maksimum 15kg fiyatı 150 tl olacak mamalardan alabiliriz.

Not: *********.com mamaları hem tuz vs oranı fazla olduğu söyleniyor, hem de arka arkaya çok fazla zam yaparak fırsatçılık yaptıkları için oradan almayı düşünmüyorum.

Teşekkürler.