Kedim 5 Aylık Mama Olarak Ne Önerirsiniz?

adayakut

Kedim 5 aylık hem çok pahalı olmayan hem de onun için en ideal mamayı arıyorum. Pro plan verdim şimdiye kadar devam edeyim mi yoksa var mı daha iyi bi alternatif

15 CEVAP

mavitilki

Proplana alıştıysa değiştirmeyin. 5 aylıksa zaten yakında kısırlaştıracaksınız demektir. Kısır maması olarak N&D narlı tavuklu kısır kedi maması, hills kısır kedi maması, acana, orijen, proplan veya golosi kullanabilirsiniz.

Dkkdkx

Boşuna sormayın ben size söyleyeyim buradaki herkes N&D önerir

adayakut

Bu arada ben aldığımda 4 aylıktı yani pro plan a alıştırmışlar ben de ondan devam ettim. Kısırlaştırmak konusunda da kararsızım onun için sağlıklı olan neyse o yolu izleyeceğim araştırıp

lwb

Kesinlikle kısırlaştırın en sağlıklısı, isterseniz size kaynak da bulabilirim bunla alakalı, şu an tam kısırlaştırma zamanı ne kadar erken o kadar iyi

bademthecatt

Advance de olabilir alternatif olarak royal caninden uzak durum proplan da fena sayılmaz

adayakut

Cevaplar için çok teşekkürler. N&D Tahılsız Tavuk ve Narlı yavru kedi maması almayı düşünüyorum uygun mudur? :)

Rozz

Brit care crazy tercih edebilirsiniz gelişimi için iyi bir mama kararınızı vermediyseniz markaya bir bakın derim prebiotik ve bağışık sistemi güçlendirici kedim yavruyken kullanmıştım şuan farklı ürününü kullanıyorum memnun kalırsınız tavsiye ederim.

acelycat

ProPlan almayın.Bütçrniz yeterse çip besleyin yetmezse N&D

adayakut

N& D içeriği değişmiş diyorlar kedişler yemiyormuş

acelycat

ProPlan almayın.Bsğkmlılık yapıyor ve içinde GDO var.Eğer N&D'ye güvenmiyordanız.BritCare,Profine,Sanabelle alabilirsiniz.

Berraksenel

Pro plan alabilirsiniz onun disinda ND

Gozdetemizel

Biz orijen cat&kitten kullaniyoruz.gayet memnun hatta degistiremedik bile

adayakut

Şuanlık kısırlaştırmayı düşünmüyorum. Veterinerim 1 kere çiftleşsin sonra kısırlaştır dedi.

lwb

Ülkemizdeki bi çok veterinerin sadece adı var sanırım, nasıl bi veteriner bir kere çiftleşsin öyle kısırlaştır der anlamıyorum.
Bi de peşinden yüksek ihtimal hormonları için daha iyi bilmem ne diye de bir sürü şey söylemiştir. Keşke biraz kendilerini geliştirseler

adayakut

Valla kafam allak bullak şuan gerçekten.