Yaş Mama

merveaydar

vitacraft, plaisir, britcare yaş mamalarını kullanan var mı? varsa memnun musunuz? schesir veya gimpet alıyorum ama bütçemi zorluyor.

13 CEVAP

bademthecatt

Animondanın sadece carny serisi güzel diğeri serisi güzel değil schesirde ben böyle bir sorun yaşamadım memnun kaldık içeriği güzel gerçekten

lwb

https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/en-iyi-yas-kedi-mamasi-11-marka-incelemesi/

Burda yaş mama değerlendirmesi var ama fiyatları hakkında pek bi bilgim yok, yüksek olduğunu düşünmüyorum

SerkanO

Schesir denemek için aldım. Matisse'e bayılan kedim Schesir'i daha isteksiz yedi ve ishal oldu. Schesir'i bırakıp Pro Plan yaş mamadan devam ettim, ishal sorunu düzeldi. Schesir'de neden böyle oldu anlamadım. Sokakta baktığım kediye verdim, o da yemedi. O da fakirliği mi benimsemiş ne yapmış, Felix'i bayılarak yiyor.

Raubeyaz

Britcare güzel mama, kızıma daha önce aldım ve severek yedi, tuvaletin de kökü ve ya tüy dökme gibi sorunlar olmadı

Raubeyaz

Koku*

bademthecatt

Britcare dışındakiler iyi değil fakat yaş mama zaten haftada bir kez verilmesi gerekiyor o kadar pahalı değil ama uygun fiyatlı 5,50₺ gibi bir fiyatı olan iyi içerikli bir diğer mama chefs choice onuda bir inceleyin isterseniz

acelycat

Vitakraft da çok kötü ssyılmax.En ıcucu ev yapımı yaş mama.Hem çok hesaplı hemde aldıklarından çok daha ucuz

Cyborg

Schesir benim kedimi de ishal yapmıştı. Markaları değiştirerek alsam da Animonda sıklıkla aldığım güzel bir yaş mama. Hem pahalı da değil. 6x100gr 30tl genelde.

merveaydar

@bademthecatt kedim boyuna ve yaşına göre zayıf ve kuru mama yemeyi pek sevmiyor. o yüzden haftada iki buçuk paket falan yemesi gerekiyor, kuru mamayla karıştırıp öyle veriyorum çünkü, amacımız çaktırmadan kuru mama yedirmek :) o zaman da aylık 70 lira falan yapıyor şu an yediği yaş mamalar, kuru mama da nd kullanıyoruz o yüzden biraz zorlamaya başladı bütçemi

Cyborg

Yok parçacıklı değil ezme ne yazık ki. :/ Yani benim aldıklarım ezmeydi, parçalı türü var mı onu bilmiyorum bakmak lazım.

bademthecatt

Anladım chefs choice tavsiye ederim benim kedim saydığınız mamaları yemedi plaisiri kokladı ve kaçtı çok seçici sizin kediniz nasıl bilmiyorum ama bir öneri sadece :)

Sselin1

Pro choicenin tahilsiz cesidini kullanabilirsiniz 6 li paketlerde alinca tanesi 4 liraya geliyor.

merveaydar

@cyborg animonda yaş mama ezme halinde mi peki? yoksa jöle içinde parçacıklı mı? kızım ezme halinde olanları sevmiyor da hiç.