Toz Yapmayan, Topaklaşan Kedi Kumu Arıyorum

hasanist

Merhaba arkadaşlar. Pisi Pisi Bentonit ince taneli kum kullanıyorum fakat kumu temizleme esnasında evin içi komple duman altı oluyor. Heryer toz içinde kalıyor ve toz bulutunu yok etmek için cam açmak zorunda kalıyorum. Toz yapmayan, koku yapmayan, topkalaşan bir marka öneriniz var mı?

19 CEVAP

Bellasmom

Pro Line ince taneli kumdan çok memnunum. Güzel topaklanıyor ve gerçekten koku yapmıyor.

pinarcaya

Tigerino canada

Eymentalay

Kesinlikle tigerino canada

BalliBadem

Garden mix saçıldığı için kullanmasamda 0 toz diyebilirim

Utkan92

Lindocat fena değil

missozi

reflex sarı olanı kullanıyorum toz yok(sadece ilk döküşte var) dağılma yok çok memnunum

Kumun tozutmamasını isteyen kişilere çam peleti öneriyorum genelde ama pelet de dağılıyor evin içine.

gisturk

alice kedi kumu da güzel.

BanuYuzgec

Cats Best Öko Plus

Deliladilan

Reflex Clinic. (sarı paket) gerçekten çok memnunum. Reflex aktif karbonlu (kırmızı paket) de deneyebilirsiniz ama sarı paket tercihimdir.

hasanist

Teşekkür ediyorum arkadaşlar yourmlarınız için. Şuan reflex yeşil kutuda olana geçtim, ilk döküşte tozutsa da temizleme esnasında çok toz yapmıyor.

Sselin1

Reflex mavi kutulu olan bana tozlu geldi memnun kalmadim diger renkleri daha mı iyi ? Mavi parfümsüz kullandiniz mi? @Deliladilan

Deliladilan

parfümsüz olanını kullanmadım. ilgimi çekmedi daha doğrusu. yeşil olandan hiç memnun kalmadım. gri gri lekeler oluştu yerlerde suyla karışınca lanet bir şey oldu. kırmızı ve sarı paketler tercihim. deneyin.

bengusarioglu

Lindocat kullanıyorum çok memnunum. Fiyatı da uygun

Kesinlikle Lindocat diyebilirim