Golden Yavru Kopegim

Hevalates

Merhaba benim 40 günlük bir goldenim var ve sürekli mama yiyo evin içinde yiyecek ariyo onu doyurmakta güçlük çekiyorum sizce ne yapmalıyım.

12 CEVAP

Reyyankrc

Bu kadar mama yemesi cok normal buyume caginda ve besine ihtiyac duyuyor birak yesin buyunce belli saatlerde alistirisin

brataltay

Köpek besleyen 10 insandan 5 inin kafadan problemi "köpek mama yemiyor" dur. Bence şanslısınız.büyüme çağında iştahlı olması çok iyi birşey.

brataltay

Bu arada detayı yeni farkettim.40 günlük yazmışsın.mama için çok erken.anneye ulaşabiliyorsan 2 hafta daha emmesini sağlamalısın

Hevalates

Teşekkürler

fundari

şimdilik yapılacak pek bişey yok,dışkılaması normalse iç parazit dönemine kadar(2-3 hafta sonra)bekleyin.parazitlerden olabilir.

gokceyigit

YİYEREK BÜYÜYECEK BIRAKIN YESİN

omurr

sürekli yemesi yanlış..köpekler 6 aylığa kadar 3 öğün günlük miktar 3'e bölünerek (sabah-öğlen-akşam) 6 aylık 1 yaş arası 2 öğün yemeye başlamalıdır..günlük miktar 2 ye bölünerek sabah akşam verilmelidir.çok yemesi birden kilo aldıracağından eklem ve kalça problemlerine yol açar..bacaklar vücudu taşıyamaz eğrilir..dişleri çıkana kadar yaş mama dişleri çıktıktan sonra Acana pupy large breed verin..kas ve vücut gelişimi iyi olur..ve fazla kilo almaz..yerinde ve sağlıklı beslenir..

zeynosece

Yanlış düşünüyorsunuz bence. Doyana kadar yesin. Sonuçta bebek daha. Suyunu mamasını önünden eksik etmeyin bence. Ben öyle yaptım. Kızım gayet sağlıklı. Öğün hesaplayarak yemek vermeye büyüme durunca başlamalısınız. Bu da yaklaşık 1 yaşına geldiği zaman demek oluyor. Boyuna değil enine büyüyor o zaman. Sağlıksız olan da o.

BerkOtar

Şuan için çok normal hergün bir miktar azalt :) her haftada olabilir yavaş yavaş :))))

BerkOtar

Yoksa obez olabilir buda hiç istemeyeceğin bir durum

berkcan_ERT

Ac kalmaktansa yemesi daha iyi

Gofretsla

HANGİ MAMAYLA BESLİYORSUNUZ ONA GÖRE YARDIMCI OLMAK İSTERİM BU ARADA 45 GÜNLÜK KÖPEĞİ GÜNDE KEZ BESLEMELİSİN 5 SAATE BİR BESLESENDE OLUR ZATEN 5 ÖĞÜN YİYORLAR O KADAR VERMELİSİN YOUTUBEDEN KRAL KÖPEK AİLESİNE BAKMAYI UNUTMA