Bu Ne ?

Kedimin bacağında böyle bişey farkettim bilgisi olan var mı ?

14 CEVAP

Yara mı veya mantar mı ?

Kediannesi12

Mantara benziyor o mantar belası peşimizi bırakmadı

Ne yapmam lazım peki

Kediannesi12

Ben mantar aşısı yaptırdım biraz kurudu tekrar başladı ecosin varmış siz veterinere götürüp mantar olduğundan emin olun ondan sonra ecosin bulabilirseniz alın 100 tl fiyatı ben en son çare onu alacağım şimdi bir mantar kremi aldım yarın onu deneyeceğim iyi gelirse size yazarım eczanelerde satılıyor insanlarda kullanılan bir mantar kremi eğer benim kedime iyi gelirse size mutlaka yazarım

mervegck06

mantara benziyor veterinerinize danışın.

Sselin1

Alerjik bir durum da olabilir. Bir sey uygulamadan once veterinere göstermeniz daha iyi olur.

pinarcaya

Tuylerini yolmus sanki. Benim kedim tuylerini yoluyordu bir ara. O zaman boyle derisi gorunuyordu. Vetoskinle olayi cozdum.

Teşekkürler herkese veterinere danışacağım :)

Ebrarh

mantar olmuş acil vete gidin ev halkına bulaşmasın bizimkide yeni atlatır gibi oldu tüyleri yeni çıkmaya başlıyo umarım daha mantar olmaz

Arkadaşlar veteriner alerji demişti ve ev yemekleri, yaş mama vs. keselim bakalım dedi. Sadece kuru mama vermeye çalışıyorum ( çok miyavladığında kıyamayıp peynir versemde) ama bir iki kere balkonda toprak yerken yakaladım. Acaba çiçek veya toprağa alerjisi olabilir mi? Böyle bi durum yaşayan var mı?

Maması tavuklu mu?

Evet proplan pirinçli ve tavuklu yeni olanı felicia kuzulu aldım bide öyle deniycem

Toprak yediğini veterinere söyleyin kediler genelde vitaminsizlikten toprak yiyorlar duvar yalıyorlar vs. Tavuklu mama kullanmayın bir süre.

Peki teşekkürler