Bu Aşkın Adı Ne

Gsima

Arkadaşlar bu aşkın cinsi ne olabilir akbaş mı

13 CEVAP

Gsima

malaklıymış öğrendim şu an çok küçak ama dev bi köpek olucak bi kaç aya :)

alis2961

ama cok sekerr :)

patkam

Akbaşmı acaba? bende akbaştan şüphelendim:)ama emin değilim..

patkam

:)))

Gsima

ama da çok kocaman :)

sirindostum

Malaklı ırkı da akbaş gibidir ve büyünce 2 tür de kutup ayısına dönüşür :) Benim de akbaş köpeğim var . Onu küçükken aldım o küçükken bir köpek onu dövüyodu . O büyüdü şimdi intikamını alıyor :)

sirindostum

Ama ben köpeği evde beslemiyorum .

gokceyigit

akbaşa benziyor

sirindostum

Yaa o fotoğrafı silin ya görünce hırslanıyorum çok tatlı ayyyy :)

Gsima

bu arada senin de köpüşün çok tatlıymış :) ama bilgisinde kedi yazıyor anlayamadım

Gsima

Yaa intikam soğuk yenen bir yemekmiş :) yani evde beslene bilecek bir cins değil

Gsima

Hala sahiplendirmede buyrun gelin alın :)

pelinakcan

bu köpek kesin akbaş