Hayvanlar Sadece Var Olmak İçin Mi Vardır? İnsanlık Denilen Şey Aptal Bir Ego Tatmini Sadece.

Kedim 4 gün önce günlük gezmesinden topallayarak geldi. Acılar içinde ve bacağı kırık olabilir. İlçede ya da yakın çevrede pet vet. yok. en az 2 saat yol...! Veterinerlerle görüşüyorum kırık varsa ücret minimum 1500 TL. Bu nasıl insanlık? Sadece hayvan oldukları için sağlıklarının bile kağıt parçalarından ibaret olması neyin nesi? Ailem veterinere gitmeyi kabul etmiyor. Veterinerler dünyanın bkunu istiyor. Ben sadece üniversiteyi bile henüz kazanamamış lanet olası biriyim. 5 kuruşum yok. Sonsuz sevgim 5 para etmiyor! Daha acısı tüm bu endişemi saplantı olarak kabul ediyorlar. "Hayvan işte, zaten ölecek 3-5 yıla ne fark eder ki? kırık bacakla yaşasın ne olacak ki?" ya da "Allah isteseydi hayvanların başına ona sahip çıkacak anne baba verirdi insanlar gibi. Hastalıkları da ölümleri de önemsiz." gibi saçma sapan yorumlar duyuyorum. ağlamaktan bir hal oldum. O kadar tiksiniyorum ki insanlıktan. Bu insan üstünlüğü zihniyetinden. Biz sadece ego tatmini için var olan parazitlerden ibaretiz. Hiçbirimizin bir kediden, balıktan, ağaçtaki yapraktan farkımız yok. kesin bu saçmalıkları. Rezilsiniz. hayatı paraya mahkum kılanlar da, para için caniliklere göz yumanlar da hepiniz kendinize insan diyen mahluklardan ibaretsiniz!