Kısırlaştırma Üceti

kedici92

Veterinerden randevu aldım kısırlaştıracağım. 250 tl dedi bana ucuz göründü normal mi bu ücret?
400 den aşağı olmaz diye düşünüyordum açıkçası....

Kedim erkek şu an 6,5 aylık. Veteriner hep götürdüğüm veteriner...

11 CEVAP

Janetdm

Bence Belediye veterinerleri çok iyi. Ben bütün kedilerimi belediyede kısırlaştırdım. 1-2 hafta sonraya veriyor zamanını ama bence o kadar parayı kedin için başka bir şeyde kullanırsın. Benim özelde yaptıran arkadaşlarımın kedisi bir kaç hafta kendine gelemezken, dişilerim bile 2. günü çok hareketlenmişti

Iremodi

Bende 250 tlye yaptırdım veterinerde belediye veterinerlerinin hepsi iyi değil malesef

novem

Belediye veterinerlenin hepsi kesinlikle iyi değil. Şehre göre değişir elbet. Ben Ankara'dayım. Kendi kedimi veterinerde kısırlaştırdım geçtiğimiz Haziran ayında (350 TL) ama normal fiyat 450TL bana biraz indirim uygulamasının nedeni kedimin kurtarılmış bir hayvan olması. Sokaktan kedi sahiplenen insanlara daha uygun bir fiyat veriyor sanırım çünkü komşumuzda orada yaptıracak ve o da daha uygun bir fiyata yaptıracak. Ama unutmayın dişi ve erkek kısırlaştırma ücretleri farklı oluyor. Erkek kedilerin işlemi her zaman daha ucuz oluyor. Ben belediyeyi düşünmüştüm ama randevu bile alamıyorsunuz bazen önce barınakları bitirmeleri gerekebiliyor. Bir de olumsuz birkaç yorum duyunca insan vazgeçiyor ama dediğim gibi bu belediye/şehre göre değişkenlik gösterecektir.

Anonymus552223

5 gun vetwrinerde kalmasi aşiri gereksiz hayvan stres olmustur minicik kafeste. 300 e yaptirdim. Sonrasinda antibiyotik kullandirtmadi, sargi kullanmadik dikisler kendiliginden yok oldu. Ic ve dis dikis atiyor veterinerim o yuzden dikis acilmiyor kedi çekistirse bile. Cahil veterinerler yuzunden hayvanlara gereksiz stres cektiriyorsunuz bandajlar yakaliklarla

dududu4

Belediyede ücretsiz yaptırdık

ZehraBulutt

Uygunmuş fiyat, ücretler şehre hatta semte göre bile değişiyor. Biz nisanda 350'ye kısırlaştırdık 80 lira da tahlil için verdik.

surpriz

uygunmuş. hangi şehirdesiniz

mervegck06

Çok uygun geçen ay kedimi 650 TL ye kısırlaştırdım dişi kedi. Tahkik vitamin 5 doz antibiyotik dahil ve 5 gün veterinerde kaldı sargısını açıp teslim etti vetetinerim

Janetdm

Sadece veteriner bir şurup öneriyor, ben en son aldığımda 25 liraydı şimdi çok artmamıştır.

Etkekler 250-400 civarı oluyor genelde ama uygunmuş tabi evet

Mrtkaytan

1hatta önce tanıdık veteriner dişi kedimi her şey dahil 550 ye kısırlastırdı