Koku Yapmayan Bir Kedi Kumu Markası Önerebilir Misiniz?

Esra12345

Ev küçük olduğu için koku yapmayan kedi kumuna ihtiyacım var

13 CEVAP

Bellasmom

Pro Line tavsiye ediyorum uygun fiyatlılar arasında bence en iyisi.

kaanoclnn

Şu güne kadar çok marka denedim en memnun kaldığım şu an kullandığım Paticat Aktif Karbonlu kedi kumu oldu.

TATA4242

Pelet kum tavsiye edebilirim hem siz hemde kediniz için daha uygun.Sağlıklı ve fiyatlarıda ucuz.Ayrıca elekli kedi kum kabı ile kolaylıkla temizlenebilir.Dışkı ile temasında,etrafa ağaç kokusu yayıyor.Belirli süre aralığında idrar yapılan pelet,toz haline dönüşüyor,elekden kolaylıkla geçiyor ve sürekli olarak kedi kumu diğer kedi kumlarına göre daha temiz kalmış oluyor.Alerjik veya kimyasal bir madde içermediğinden,annem gibi olan hassas insanlar içinde birebir.Ayrıca diğer kumlar gibi her deliğe giremiyor,kedinizin ayağına yapışmıyor.Kediniz yutsa dahi,zararı olmuyor.Bunun yanında sıvı ile teması ile zamanla toz olduğu için,kolaylıkla klozete atılabiliyor.Kesinlikle tıkama yapmıyor.

mira88

Nature plan aktif karbonlu kedi kumu kullanıyorum ben iki aydır ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki sıfır koku. Bu kumu almadan önce ever clean alacaktım çünkü bıkmıştım kokudan son zamanlarda inanılmaz koku yapıyordu kumu, düzenli olarak temizlememe rağmen. Petshop bunu dene beğenmezsen ever clean al demişti. Şu an o kadar rahatım ki kesinlikle tavsiye ediyorum.

Esra12345

Çok teşekkür ediyorum :)

TugceOzer

Vancat Aktif Karbon öneririm sıfır koku ama biraz tozutma oluyor onun dısında sıfır koku:)

merveaydar

proline koku yapmıyor, fiyatı da uygun

Kevserhaksever

Mırmır toz oluyor ama koku hiç yok, proline da denedim daha uygun fiyatlı olduğu için reflex de denedim ama şimdi tekrar mırmıra döndüm. Çok memnunum sonsuza kadar kullanma peşindeyim. Toz da ilk kaba koyduğunuz zaman biraz havalandirinca geçiyor. :))

zuise

Lindo Cat Bebek Parfümlü İnce Kedi Kumu kullanıyorum ve kedim gerçekten harika kokuyor, 1.5 aydır bu kumu aldığımdan beri çok memnunum.

asgl35

En iyisi Pro Line ben 2 yıldır kullanıyorum. Her kokusunu denedim. En çok lavantadan ve pudralıdan memnunum. Tavsiye ederim. Fiyat olarak da çok uygun.

Sselin1

Mırmır karbonlu kedi kumu. Genel olarak memnun oldugum bir kum ama en iyi özelligi ne derseniz kesinlikle koku yapmamasi derim. Tozutma topaklanma cok iyi olmasa da ortalamanin üstü. *********** cok sık indirime geçiyor.

aleynarin

ben bi gün tesadüfen migrostan marsilya sabunlu bir kum almıştım gerçekten fiyatına göre de çok iyiydi koku yapmadı hiç kedimin patileri bile sabun kokuyordu

Sselin1

Kaanoclnn ben de paticat aktif karbonluyu merak ediyordum tozutma durumu nasıl kumun ?